Mi smo zakon za neke strane forume.
Stari ES forum, početak dve hiljaditih, pakao. Pri tom se još uvek nisam gnušao od Rossista. U jednom momentu sam shvatio da mi opada IQ čitajući šta budale pišu. Ovde ima ludosti ali mahom je navijačko proseravanje i sprdnja u pitanju. A ima dosta ozbiljnih postova.
Ma nema nikakvih razloga da se ne započne s tim. Klupsko trkanje je kategorija za sebe. A kako je narastao TD izgleda da bi interesovanje bilo veliko. Ljudi većinom paze na druge jer se već i znaju, nema love i sponzorstva, sve je dosta opušteno. Uvek bude neki manijak ali se s time da nositi.
A da je rizicno to valjda svi znamo.
Gotivan spam!
Prošle godine u ovo vreme Honda kuburila na izlasku iz krivine.. Čas im šasija kriva, čas software... uglavnom ove godine deluje da nemaju nikakav problem sem što imaju jednog hronično nesrećnog vozača. Valjda ovaj put neće niko da ga pokupi.
Yamaha bi trebalo da je OK na ovoj stazi.