Jump to content

Moto Zajednica

to crank

Članovi
  • Broj tema i poruka

    14048
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: to crank

  1. Hafiz 7. a P. Espargaro 11!
  2. Jao majko kakbe živce čovek mora da ima da se trka noću po kiši!! Ja ni kera ne izvodim kamoli motor da vozim!!
  3. Polako samo!
  4. I dva točka napred!!
  5. Šteta za Slovačku! Ovo mi polako postaje omiljeno takmičenje. Bilo bi lepo još 2 - 3 staze da uđu. Samo ne u Španiji i Italiji.
  6. Moamera Orbanafia i mnogobrojnu mu decu zaduženu za sve u Madžaristanu... Obožavam ga ko što je moj ćale obožavao Tiiitu!
  7. Ja sam to uzeo da bih pobegao pošto su sami već razjrbali.
  8. Ko nađe razliku dobije kutiju delova!
  9. Ne smem na tu temu, tek sam uzeo državljanstvo!
  10. Mora onda i neki Belgijanac... kad smo kod nastranih.
  11. Rossi?! Mislim da Graziano i Luca nisu nastrani!
  12. Levanka Rukavina iizgleda dealna partnerka za šampiona!
  13. Ma boli ga đoka za naslednika. Zajebavaće se doj ga noge nose.
  14. Koje ludilo!! Šteta što je loše pokriveno kamerama.
  15. Tvrd orah Џони Реј!
  16. to crank

    Formula 1

    Slučajno sam pogledao trku... gledljivo!
  17. Znam zato i kažem, uz sve pobrojano je izgubio brata...
  18. Možda najbolje Stoner-a da dovedu!
  19. Lex specialis, reverse grid position od sledeće trke!
  20. Vozio da skuoi pare za ovaj vikend. Dobio motor od nekog. Crne boje, "nepoznatog proizvođača". Nema sponzora. Drugi timovi skupili pomoć - korišćene gume i sl.
  21. Više nije klizavo!
  22. U klizavim uslovima bilo kog porekla nema ko šta da traži pored Rea-e!
  23. Ma đe je OK, izgleda da je karlica naprsla, par nedelja pred TT polomio ručni zglob, odmah posle TT-a se propisno slupao na reliju, sad ovo... možda da oladi malo!!
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja