Jump to content

Moto Zajednica

to crank

Članovi
  • Broj tema i poruka

    14055
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: to crank

  1. Al se usrećio Petronas sa ovim padavičarem. Otvaraju šampanjac posle svake trke što nisu prihvatili dve godine.
  2. Pa imaju valjda dva nova u podrumu!? Može se očekivati KTM superbike u prodaji uskoro!
  3. KTM-ovi vozači, na testu u Portimão-u, učili stazu na R1 Yamaha-ma!
  4. Leopard takođe pokušava da kupi Avintia racing.
  5. Ovo je stvarno Mickey Mouse staza. I Triumph je preveliki, kamoli MotoGP.
  6. Miller jbt... kako ništa ne puče?!
  7. Huewen upravo rekao da bruji po padoku da se Marquez vraća za prvi Aragon.
  8. @easy naked Nešto sam neinspirisan ovih dana.
  9. Marini? Izgleda polomljen skočni zglob! :((
  10. Ovaj Viñales je TEŠKA debilčina. Definitivno trenutni kralj debila u MotoGP (sve kategorije).
  11. Ludilo kolko padova. Marini se bukvalno prevrnuo iz 0° nagiba na izlasku na stazu.
  12. Sudeći po tegićima povratak sredinom trećeg talasa.
  13. Da, da... za vreme vikenda u Barseloni.
  14. To je od pre par sedmica, ako se ne varam.
  15. Auuu!
  16. Mislim da je i on više nego zadovoljan.
  17. Troy Bayliss, prva WSBK titula u 32. poslednja u 39. A Zarco je jako fizički spreman. Ne samo što trenira (kao i svi) nego se ozbiljno bavio gimnastikom kao mlad. Nema, do ove skorašnje, ni jednu jedinu povredu... Biološka starost 23-24.. :))
  18. On to posmatra iz Rossi-eve perspektive iz koje je razlika zanemarljiva.
  19. Jao kad bi ga 滾開 odmah uzeo, slavio bih cele međusezone!
  20. Videćemo dal ćemo da ga vidimo.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja