Ne peglaju se svi hupseri na stazi. Zadnji put kad je PI presvlačen angažovali su Stonera za savetnika, pre svega oko rupa i džombi... koje da se maknu, smanje ili ostave.
Ovo može da se raširi brzinom svetlosti. Ljudi su uvek puni raznih virusa, raznose ih naokolo, dele, razmenjuju...
Nije nezamislivo da sezona prsne uskoro i da bude anulirana.
Nema davanja novih koncesija sem u slučaju ulaska novog proizvođača (Kawasaki, BMW, ...)
Oni koji su ih imali, kad ih jednom izgube, više ne mogu da ih dobiju.