Ništa.
Bili u Q1 obojica, u poslednjem krugu Petrucci pratio Dovi-a, Dovi prvi prošao cilj i stavio se na 2. poziciju, Petrucci 10m iza njega, momentalno ga skinuo na 3.
Petrucci otišao u Q2 a Dovi popizdeo. Meni se čini na hudu sreću a onoj dvojici boga pitaj šta pada na jezik (pošto pameti ******).
Gađenje druže GAĐENJE!!
Na apolivanje govnima vozača od početka ovog veka od strane poremećene žute brigade, slavljenju tuđih padova, povreda...
Kad si već spomenuo...
Svim Rossitima koji su se radovali Marquez-ovoj povredi želim više sreće sledeći put - ako ga bude!!