Jump to content

Moto Zajednica

Dule Sebeški

Članovi
  • Broj tema i poruka

    406
  • Pridružio se

Sve što je postavio član: Dule Sebeški

  1. Tetka ko lutka lepa
  2. Merač nivoa ulja i O ring ,pravo iz Japana
  3. Doneo drug iz Holandije 250 evropskih novčanica.
  4. prodavnica.delova@deltaautomoto.rs Ja sam za VFR poručivao delove po kodnom broju iz manuala.. Pokušaj tako. Pozdrav.
  5. Koji bendovi nastupaju,ne piše nigde..
  6. @N.F.S. nisam neki ljubitelj skutera,ali ova tvoja Integra je baš lepa Od kako si je uzeo počeo sam i ja da se okrećem za njima .
  7. Arona,Italija Jezero Mađore
  8. Mislim da Enter iz Slankamena šije i za DiG.Pre par godina kada sam bio kod njih u proizvodnji po pantalone ,takvu sam informaciju dobio od vlasnika Entera
  9. Na svakom skupu gde sam bio uvek sam kupio klupsku majicu x 2 kom (veću i manju za klinca),smtram da na taj način pomognem organizatoru, a ne da mi naplate ulaz 500 ili koliko god.. A,posebno taj princip sa pešacima da oni ne plaćaju,pa jbt ja dođem na dva dana,popijem litre piva,uvek idem sa društvom,ostavimo im solidno novca.Zato sam i počeo da izbegavam skupove gde nas razdvajaju od pešaka..
  10. Sirmione,Lago di Garda
  11. Dobro došao kolega ,baci neku sliku makine .
  12. Neverovatno.. za psihijatriju.
  13. Dule Sebeški

    POKLANJAM!

    Ako nije otišla plava majica za bajs,ili ako eventualno kolega odustane da se prijavim za tu plavu.. Hvala,i bravo za gest
  14. Pozdrau i dobro došao @Kosta 15909 ,takođe od još jednog zaljubljenika u avijaciju I familjarno vezan za vojne avione ,posebno Batajnicu (ujak radi kao aviomehaničar)
  15. Kakva motorčina
  16. Auuuu,police iza bajka
  17. Samo heavy
  18. Wild Hunt ili ?
  19. Jedna od danas sa bajs (avan)ture upload pictures online
  20. Da se priključim trendu (majica i papuča )
  21. https://issuu.com/heydownloads/docs/suzuki_dr500s_dr500_dr_500_motorcycle_1981-1989_se
  22. bring me to the nearest gas station
  23. Triglav osiguranje,vratili mi 2354 din.Polisa bila 12.956 din 8.avgusta .. po kalkulatoru reg. razlika nekih 1500... Ko će ga znati..
  24. Koristim isti ovaj iz Lidla,drži odlično,touch screen radi i kroz ovu foliju,ne propušta vodu.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja