Jump to content

Moto Zajednica

Dule Sebeški

Članovi
  • Broj tema i poruka

    406
  • Pridružio se

Sve što je postavio član: Dule Sebeški

  1. Mnogo lepše se vozi sa kormanom i rejzerima ,uspravniji položaj,pogodnije za visoke vozače (ja sam 187cm).
  2. @SrdjanRadivojev Baš lep primerak kolega,u lepoj boji. To je RC36 II
  3. Probao jaknu,ipak mi neodgovara... Inače jakna je bukvalno kao nova ,ko je pazari neće se pokajati.
  4. Kolega ,zainteresovan sam za jaknu,ako paše mojim gabaritima 187/83 kg ,da se dogovaramo.
  5. Lovim sa dva naloga već neko vreme onaj carplay,da "nabudžim" službenu Fabiu (2012) ..no,ćorak pa ćorak.
  6. Često prolazim tom deonicom Zrenjaninskog puta prema Čenti,Opovu.. Tu automobili pretiču ne mareći što im motocikl ide u susret,to mi se dešava redovno,kao da ne postojim u traci svojoj.
  7. My name is Barney Gumble. I'm forty, I'm single, and I drink.
  8. Honda Srbija na mejl rezervni.delovi@deltaautomoto.rs Ja sam preko njih par puta nabavljao za rc36
  9. Brz oporavak želim i tebi i tvom atu @TAZZ
  10. Pronađen motociklista iz Švicarske za kojim se tragalo: Adam Cabaj lociran u splitskoj bolnici | GPMaljevac.COM GPMALJEVAC.COM Pronađen motociklista iz Švicarske za kojim se tragalo: Adam Cabaj lociran u splitskoj bolnici Adam Cabaj... Ovde piše da je smešten u bolnici u Splitu,i da je ok ??
  11. Honda NR750
  12. [/u rl] Na debeli flah 5mm ušrafljen na 2 mesta na ramu. Ne znam koliko se vidi,kada budem skidao bočne oklope slikam pa šaljem.
  13. Ima korman i rejzere ,komplet led (štop, blinker,migavci,farovi,maglenke ) podignut zadnji kraj motora,custom sedište (nije na slici) Race Ada izduv,grejače ručica ,navigacija,USB,slajderi,nosači kofera,alarm,vizir, automatski podmazivač lanca ...
  14. Isto kao i na S.Teneri,sva težina na rezervoaru .Taj sivi Vtec sa oglasa je bez mane,no cena...
  15. 4 godine vozim VFR rc36 .Jeste malo teži,meni lično i malo niži ( imam i Super Teneru) pa stvar navike ,ali nije dosadan nikako ,odvrneš malo gasa,dobije fino snage i kick-a od 6.5k pa na gore ..A,tek zvuk ,jedinstven. Želja mi je V tec,nisam ga nikada probao ,ali na to ciljam kao sledeći bajk.
  16. Ja sam radio sedište kod njega,preporuka.
  17. Majilovac MK Stiški orlovi
  18. U Boljevcima ,iza Jakova Mogu u pp da ti pošaljem kontakt
  19. Dok čekam motor sa servisa ,urađeno sedište ,ja zadovoljan
  20. @živke @Bobni @Skittles Hvala svima,paket preuzet
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja