Jump to content

Moto Zajednica

Dule Sebeški

Članovi
  • Broj tema i poruka

    406
  • Pridružio se

Sve što je postavio član: Dule Sebeški

  1. https://a.aliexpress.com/_EQYgpYN Ove sam ja montirao na motor
  2. https://www.aliexpress.com/item/1005006035400792.html?spm=a2g0o.productlist.main.1.44f8561cCuwX5M&algo_pvid=89de50a8-dbc2-4c56-9aff-1cab6395edc1&algo_exp_id=89de50a8-dbc2-4c56-9aff-1cab6395edc1-0&pdp_npi=4%40dis!RSD!3616.64!2025.74!!!34.10!19.10!%402103864c17280450511493038ebd46!12000035423764890!sea!SRB!0!ABX&curPageLogUid=EOV79cGwVGqA&utparam-url=scene%3Asearch|query_from%3A
  3. I ja ih imam na motoru preko godinu dana,odlične su.
  4. https://nova.rs/vesti/hronika/vozac-automobila-pistoljem-pretio-motociklisti-haos-usred-beograda-posvadjali-se-oko-smera-kretanja-foto/
  5. Što se mog uređaja tiče ja baš zadovoljan. Sve radi kako je opisano,Maps,Waze nav, Spotify muzika.. fon u džepu,na sigurnom.Pokisao sam par puta,bez problema radi. U početku mi je malo više smetala osvetljenost tokom noćnih vožnji,pošto imam neki Revo clear vizir na kacigi,refleksija svetlosti sa uređaja,dok nisam otkrio da mogu da smanjim osvetljenost,a postoji i night mode pa je mnogo prijatnije za gledanje. Nosač je dobar,podesiv u svim pravcima,stoji mi ispod samog vizira,displej se odlično vidi i na Suncu,što mi je velika prednost u odnosu na telefone i razne nosače koje sam probao.Povezao sam struju preko prekidača za poziciju,kad uključim poziciju aktivira se i sam se povezuje sa telefonom i sa komunikatorom sa kacige . Sve u svemu super uređaj za male pare,za sada radi perfektno.
  6. "Život je neshvatljivo čudo jer se stalno troši i osipa,a ipak traje i stoji čvrsto kao na Drini ćuprija "
  7. Taj trougao je baš spušten na štapovima
  8. https://lazic.info/josip/manuali/mz/ETZAllHysEng/ETZAllHysEng.pdf
  9. A,litijum ništa? Ccc
  10. Meni nisu rekli ništa.. Robertov top je na motoru...
  11. Isto Sunce,registrovao u ponedeljak VFR-a,ništa ne pitaju,20.700.
  12. Negde sam pročitao da je skup otkazan ,nisu dobili sredstva od opštine ili tako nešto..
  13. Moj primerak RC36 1993 god. u saobraćajnoj stoji 47kw (broj motora RC362202887)..E sad da li je "oslobođena" ne znam,verovatno da jeste,do 190 km/h sam vozio par puta,nisam preko.. Jednom mi drugar-majstor reče da joj preko zime skinemo nešto fabrički ugrađeno da je ne bi gušilo Šta je to nisam siguran..
  14. Kolega,pokušaj preko Telegram aplikacije,tako sam se ja dogovorio sa njim pre mesec-dva.Taj isti broj.
  15. Svaka čast ,nema šta drugo da se kaže
  16. Black & White, Jorgovani, New Deal, Audiograber, Medicine Band, i grupa Dim. Info sa sajta istmedia.rs
  17. Bio u subotu sa par drugara,i sproveli se maksimalno Sve pohvale za domaćine,prava ste ekipa
  18. Najbolji motor na svetu
  19. @Bigor OEM Part Number: 90179-18020-00 Nut front sprocket
  20. Drugari,ako neko poznaje i ima broj nekog od članova MK Iron Bridge iz Ćuprije ,zamolio bih da mi pošalje u pp. Hvala
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja