Jump to content

Moto Zajednica

Boban EN

Članovi
  • Broj tema i poruka

    708
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Boban EN

  1. Druže nemaš pojma....."Autokamera" rešava sve stvari. Pogotovu ako su tuđje pare u pitanju za testiranje naravno...... A sada ozbiljno....bavim se tim stvarima otprilike isto tako dugo kao ti i potpuno isto bi mu savetovao....samo što toga nema za "pet banki", več je potrebno odrešiti kesu ako hočeš uopšte videti nešto...... Vidi kriza velika nema se para sve ja to razumem, ali bolje je ništa ne postaviti nego kad sve platiš pomontiraš shvatiš da nema koristi i onda je sve preskupo. Kod velikog broja firmi može da se dogovori da se oprema postavi pa ako nisi zadovoljan vrate ti kintu, ali ako ti neko iole ozbiljan nešto ponudi nema šanse da ne budeš zadovoljan. Mislim da nismo dovoljno bogati da bez veze bacamo kintu, ali... ko voli nek izvoli. Svi mi smo se prilično igrali sa raznoraznom opremom dok nismo naučili šta gde i kako radi. Druže pozoveš neku firmu oni pogledaju lokaciju naprave ti ponudu to bar ništa ne košta pa ti ako ti je skupo ne radiš ako nije bar imaš neku garanciju iza odrađenog posla. Srećno
  2. Ma bice ok - petak super prognoziraju 30 stepeni a u subotu moguci pljuskovi ujutru ali visoka temperatura - tako da je sve to ok.... pa nismo od secera ma u prsvu si a pouzdrano znam da u ZR ima jako puno šećera ali onih u minićima
  3. Ja bi u Madjarsku
  4. Verovatno se zeznuo nema logike
  5. Zakasnio hoće li biti još ovakvih akcija, inače dajem krv bar jednom godišnje pa ako bude opet neka akcija lepše je u društvu
  6. Da li je to bašta sa brvnarom kafeom u dnu iza auto praonice, ako jeste baš je lep prostor
  7. Prelep prostor verujem da se vidimo za vikend još samo da nas vreme posluži
  8. Kakva prelepa vožnja. E za ovo se valja spremiti sledeći put. predivno svaka čast organizatorima
  9. Planiram malo više da se vozim ove godine da u stvari više prečešljam ovu našu lepu Srbiju i ajde da vidim šta kažete za nezaobilazne kafane sa dobrom klopom i prva koja je napisana je u Bogutovcu, bio sam nekoliko puta na žalost ne sa motorom već poslom prema CG pa aj da se dobro jede. Fenomenalna i atmosfera i klopa, krenem dalje da pregledam i shvatim ako su sve bar približno kao ta pa ja ću obilaziti Srbiju do penzije svaka čast na temi pozdrav i do viđenja uz dobru klopicu posle lepe vožnjice
  10. Provoza jednu lepu turicu sličnom putanjom. Znači preko Banoštra pa se popeo na Frušku putem ka Sr. Mitrovici, zatim Fruškom do skretanja za Rakovac i Vrdnik, naravno spustio se u Vrdnik preko Iriga na Banstol i nazad za NS. Put do skretanjaza Beočin na Fruškoj ekstra ima malo rizle i prljavštine ali ništa strašno a onda prilično jadan preko Brankovca oko motela na Brankovcu katastrofa verujem i da bi se kroserica dobrano protresla spuštanje za VRdnik odlično a i put od Iriga do Banstola skroz ok. Za Banstol već znamo. Sve u svemu lepa vožnjica. Može da se ponovi ali kad bi se sredilo ono oko Brankovca to bi bilo uživanje
  11. Ajde da se i ja malo uključim. Bavim se poslom tehničke zaštite nekih 15tak godina i veruj mi da je bolje da sam ne kupuješ nikakvu opremu jer će vrlo verovatno da se desi situacija tipa džabe bacih pare. Svaka lokacija zahteva opremu koja je za nju namenjena, znači nivo osvetljenja daljina objekta koji se snima i slično da sad ne dužim. Postoje i autonomni uređaji za snimanje znači ne treba ti računar a i ti uređaji su prilično tihi tako da ti zujanja coolera iz računara neće smetati. Sve u svemu mnogo ti je sigurnije da pozoveš neku firmu koja se bavi sistemima tehn obezbeđenja pozoveš ih da dođu da vide šta treba kamera da pokriva koliko osvetljenja noću ima na datoj lokaciji i kakvo je pa na osnovu toga da ti predlože neku kameru, naravno i snimač. Nadam se da sam ti bar malo pomogao i da ćeš se ipak odlučiti na bolju i siguriju varijantu no da se zaletiš pazariš nešto što ti lako neće uopšte pomoći
  12. Sve je to tačno i niko ni ne kaže da vozači u GP nisu kvalitetniji samo ipak kad pogledaš trku moto 2 ili WSBK budeš i više no zadovoljan a u GP se malte ne sve unapred zna postao je kao formula 1, taktika i bolji tim odnosno fabrički tim
  13. I šta se na kraju dogodilo jel bio u pitanju filter ili nešto drugo
  14. ma super e ovo samo da se vidi i čuje hvala
  15. Zna li iko za neki link gde može da se prati druga trka
  16. Nisu samo plavuše za volanom ima i plavušana i to sve više. Užas, danas već oboren motociklista kod Sr. Karlovaca na Banstolu. niko ni ne obraća pažnju na motocikliste više su obraćali pažnju na sneg dok je bio. Svi u svojoj traci valjda da ne zgaze sneg na putu a motociklista "pa nek pazi sam sebe nas se to ne tiče" katastrofa. Dobro si se ti snašao inače... Pažnja 100% a do sledeće zime možda i počnu da vode računa za volanom ilii bar ostave mobilni u svojim tašnicama.
  17. Pozdrav da li radite roll bar za cruisera konkretno Kawasaki EN500 94god.
  18. lepo izgledaju al lepo i koštaju srećno sa prodajom
  19. Lep motor srećno sa prodajom
  20. Samo je Capirosi sa svojim Dukcem bio sporiji od Rosija. Mislim da je danas sve baš onako ako ništa drugo iznenadio. sutra će kanda biti dooooobra trkica, ova trojica se baš ganjaše danas samo da Sic opet ne napravi neki katapult
  21. to crank, on 16 May 2011 - 09:27 AM, said: Simptomatično je da ljudi koji se ne trkaju i nikad se nisu trkali znaju šta je trkanje a šta nije. Ne znam da li da ti otkrijem tajnu ali Senna je bio neviđena pederčina. Da l bi bio ljubazan da nama slabije upućenim objasniš kakva si ti to vozačka veličina (gde si vozio i šta si osvojio) kad si toliko stručan i daješ sebi za pravo da čoveka kao što je pokojni Senna nazivaš pederčinom?!! Iskreno i ja bi volio da nam to objasniš. Čitao sam ovaj forum jer su mi bili interesantni komentari svih na njemu i različiti navijački profili, al iskreno od sad neću jr nema smisla. Ako neko misli da je toliki ekspert pa treba onda da otvori sopstvenu stranu pa polako nek objasni kakva je situacija u moto sportu. Nekorektno nema šta.
  22. Ja sam pazario neke sitnice i unutrašnje gume i posavetovao se o par stvari i nemam nikakve zamerke ni na ljubaznost ni na kvalitet stvari koje sam kupio. Mislim da su momci korektni i da hoće da izađu u susret. Moje lično mišljenje. Pohvala prodavnici.
  23. Drugari pomoć ili mali savet. čini mi se da mi je pogonski kaiš malo opušteniji. Da li iko ima iskustva koliko treba da bude zategnut i na koji način da to proverim. Hvala unapred svima.
  24. Za sve koji su zainteresovani za jaknu. Ja imam istu, kupljena u Pegazu takođe. Nosim je evo treća sezona. Ima uložak za zisko vreme i dosta dobre vent otvore za toplije, uglavnom jakna je za svaku pohvalu za te novce. Nosio sam je po baš hladnom vremenu sa uloškom i posle par km sam se skinuo u maicu kratkih rukava. Znači topla je ekstra a bez uloška i sa otvorenim vent otvorima se može lepo nositi i u prelaznom periodu. Svaka pohvala
  25. Evo konačno i snimka sa novim auspusima snimano je mobilnim pa se izvinjavam što nije baš studijski al poslužiće. Pozdrav svima
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja