Jump to content

Moto Zajednica

Ruža-Bandit

Članovi
  • Broj tema i poruka

    321
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Ruža-Bandit

  1. Vozac, prilikom skretanja u levo, treba da zauzme polozaj kao na slici, odnosno, ne sme zapocinjati skretanje na samom ulasku u raskrsnicu, nego treba biti blizi, odnosno paralelan sa razdelnom linijom. Možeš da se vadiš i na ovo tj da si se prestroio uz liniju kako nalažu propisi a da te ona nije propustila i da si ti u pokušaju da je izbegneš prešao u suprotnu traku i da pored toga nisi uspeo da je izbegneš
  2. obilazio je ili si se prestrojio za skretanje u levu ulicu pa te je ona sasekla
  3. Možda vam i ja navratim!
  4. Imam istog bandita i potpuno si u pravu. Ume da srče i 7 litara ali je uglavnom oko 6 litara ali ga ne vozim penzionerski. Sve ispod toga je ili da ga voze u 6 brzini na leru ili ga više guraju nego voze. To je mašina kojoj je crveno tek na 14000 obrtaja a vozi se normalno na 8-10000 i pri takvoj vožnji šanse nema da troši 5l i to još po BG
  5. Mnogo ti to pržiš Žiko...
  6. Proveri da nisi slučajno okvasio kablove od svećica dok si prao motor
  7. Neke nezvanične informacije su da od skupa neće biti ništa
  8. Hvala drugari naa fenomenalanom provodu. Kamp je bio savršen i velika je šteta što je ostatak skupa bio samo bleda senka predhodnih skupova Margum-a
  9. Dolaze Mangulice!
  10. Najpametnije rešenje je da kupiš motorčić tipa GS500, GPZ500, CB500 jer su jako pitomi motori i kao takvi odlični za početnike a i dovoljno su snažni za neki dalji put. Lagani su. Okretni su i relativno jeftini za održavanje. Ja sam sa 50ccm prešla na 250ccm i to mi je bilo bljak dok nisam uzela bandita. U celoij toj akciji sam ja izgubila bar 800e.
  11. Hvala, ali samo keš.
  12. Drugar prodaje ovaj MP3 player sa točkovima . Nema vremena da ga vozi a i treba mu keš. Trenutno nema internet pa nije mogao da okači oglas. Hvala na razumevanju Prodajem Kruzer Automatik CF MOTO V5 250ccm Sa Originalnom Dodatnom Opremom mp3 Radio-player, Alarm, ABS i Novim Akumulatorom 1 God. Garancije , Proizveden U Junu 2007, Prešao 3830 Km,garažiran,neregistrovan,prvi Vlasnik. Motor je u odličnom stanju, garažiran, sa novim akumulatorom (garancija važi do 2012), nije havarisan i jako malo vožen. Jedino što nije registrovan, ali s obzirom da ga prodajem registrovaće ga novi kupac. Ja mogu da odradim tehnički pregled ako baš neko insistira. Javi se ako imaš još koje pitanjce. Cena je 850e s tim što cena nije fixna Aleksandar 063 355-635
  13. Marko je KRALJ! Meni održava bandita i trebalo bi da teram motor ovih dana da ga farba i malo zakrpi. Uspeo je da mi spase karburatore a motor posle njegovog servisa leti! Jedini problem je taj što je zatrpan poslom pa mora najava i malko čekanja. Ali vredi....
  14. možda ti preliva treći karburator. Meni je to pravilo problem na banditu
  15. ja ne koristim kvačilo pri šaltanju u veće brzine. Kažu suvozači da im je tako udobnija vožnja
  16. Pozdrav. I ja vozima bandita 400 pa možda mogu nekada da pomognem
  17. Djunta je viđen na svojoj mašini pre nekih 15tak min kod OMV pumpe na banjici tako da će se javiti uskoro. Bravo za nalaženje
  18. Suzuki bandit 400 - 5,5 L
  19. Objavi na kraju rezultat i ko je osvojio pivo
  20. Imalo je ranije Bosch punjača u METRO C&C . Ja uzela i bio je oko 3800. Probaj tamo
  21. Zahvaljujući Sekuli od sada nocim
  22. Ali je zato rakija ekstra dan posle. Nikakva glavobolja.... Ništa mučnina...
  23. Ljudi bilo je super. Odličan DJ. Odlična ona mučenica. A društvo... NAJBOLJE!
  24. probaću tu domaću mučenicu večeras.... Vidimo se
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja