Gromovi, bilo mi je extra! Muzika odlicna, pivo je bilo ledeno. A one kobasice i kiflice za dorucak.... mmm njam... Jedino se kafe-kuvarica uspavala pa smo sami kuvali kafu. Mada ne zameram. Zasmejavala nas je celu noc. Pozdrav Mario!!!! ;D ;D ;D
Jel neko moze da okaci onu sluku gde se vidi da sam uhvatila ribu?
Juce je na zurci bilo super. Jedino sto nije valjalo je sto smo morali da pijemo crni sokic ali zato u petak.... Nadam se da hladite dosta piva... ;D ;D ;D
Evo par fotkica
prednja guma
zadnja guma
URL=http://cdn.bjbikers.com/images/imported/Hn/a981K_gumazadnja.jpg/][/url]
centralni stender
sediste
Nema klackalicu
11400 km trenutno presao
URL=http://cdn.bjbikers.com/images/imported/gk/dZodm_dscf1240o.jpg/][/url]
.. I mnogo je lepsi uzivo
Cena je za kes 800e
Ja se izvinjavam sto odmah nisam odgovorila. Bila sam na moru. Sto se ulaganja u motor tice treba staviti nov lanac i to cu ja uraditi u toku nedelje. Inace je 1700din . Pre 1500 km mu je zamenjeno ulje, filter goriva, svecice, ciscen i stelovan karb tako da nema nista za ulaganje! Bice i koja slickica samo da seoporavim od puta.