Jump to content

Moto Zajednica

Ruža-Bandit

Članovi
  • Broj tema i poruka

    321
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Ruža-Bandit

  1. Kupujem polovan prednji disk za suzuki bandita 400 93 godiste 310, 5 rupa, 4mmm ja mislim 065/8880664
  2. Otislo! A stigao mali bandit!
  3. 11500 km aktuelno
  4. Gromovi, bilo mi je extra! Muzika odlicna, pivo je bilo ledeno. A one kobasice i kiflice za dorucak.... mmm njam... Jedino se kafe-kuvarica uspavala pa smo sami kuvali kafu. Mada ne zameram. Zasmejavala nas je celu noc. Pozdrav Mario!!!! ;D ;D ;D Jel neko moze da okaci onu sluku gde se vidi da sam uhvatila ribu?
  5. Juce je na zurci bilo super. Jedino sto nije valjalo je sto smo morali da pijemo crni sokic ali zato u petak.... Nadam se da hladite dosta piva... ;D ;D ;D
  6. Evo par fotkica prednja guma zadnja guma URL=http://cdn.bjbikers.com/images/imported/Hn/a981K_gumazadnja.jpg/][/url] centralni stender sediste Nema klackalicu 11400 km trenutno presao URL=http://cdn.bjbikers.com/images/imported/gk/dZodm_dscf1240o.jpg/][/url] .. I mnogo je lepsi uzivo Cena je za kes 800e
  7. 800E kes
  8. Pozdrav!
  9. Mislim da novih nema da se kupi vec neko vreme.
  10. Ja se izvinjavam sto odmah nisam odgovorila. Bila sam na moru. Sto se ulaganja u motor tice treba staviti nov lanac i to cu ja uraditi u toku nedelje. Inace je 1700din . Pre 1500 km mu je zamenjeno ulje, filter goriva, svecice, ciscen i stelovan karb tako da nema nista za ulaganje! Bice i koja slickica samo da seoporavim od puta.
  11. Bice.. bice.. ili zar ili kutlaca!
  12. haha. extra. Eto taman cim je pala cena! Kad se proda imas gajbu piva!
  13. Pa...Red je da se pretvori u nekg kawasakia! Neko? Bilo ko? Iko? Zamena? Zamena za eure?
  14. Moze neki skutercic od 50ccm koji cu odmah da prodam ili neki stariji naked do 500ccm koji cu odmah da vozim!
  15. Qinqi qm 250q, 2007 godiste, 9300 km predjeno, 950 eur, moze zamena. Motor je registrovan do juna 2011, ja sam vlasnik! 065/888-0-664
  16. ŠTA DA RADIM?? ;D ;D ;D Ahahahah. I ja udarila glavu! Htedoh reci: Stavljaj led na kuk! :D :D
  17. Samo stavljaj jel da kuk! Meni sinoc pomoglo! A sto se pada tice bitno da nije nista strasno i tebi i motoru! Dosta je za ovu sezonu!
  18. I kod mene u Jajincima. Ja ostadoh kod kuce! Ipak sam od secera! Vidimo se sledeci put!
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja