Jump to content

Moto Zajednica

Ruža-Bandit

Članovi
  • Broj tema i poruka

    321
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Ruža-Bandit

  1. Nije po kataloškoj vrednosti! prošle godine sam imala totalnu štetu na banditu i računalo se tržišna vrednost - 5-10% odstupanje od tršišne vrednosti - 5-10% za starost motora - ostatak vrednosti motora
  2. Hahhaah. BOT!
  3. Da ali ti sigurno neće dati jer im je neisplativo nego će biti totalna. Kod totalne štete traži po oglasima tvoj model i traži da ti daju isto toliko para koliko je u oglasima. Spustiće ti oni nekih 20-30% od te vrednosti i to je to. A za nematerijalnu štetu, kacigu, jaknu, pantalone, gps i mobilni koji su ti ispali u toku nesreće (samsung galaxy s2 ) i ostalo najpametnije da uzmeš advokata. Jeste da uzimaju procenat ali isplatiće ti se.
  4. Nikako da navratim kod vas na koje!
  5. Što se mene tiče bilo bi odlično prebaciti za sledeći vikend
  6. Ma samo da bude posla i para pa lako ćemo za vožnjice! tek je počela sezona! Aj javljaj utiske
  7. Da si rekao da vodiš na neke kobasice lično bi organizovala žensku turu do SLO Violeta, dogovoreto!
  8. Jel idemo definitivno u subotu?
  9. rezervisano mesto suvozačice za Bandoleru ( ko šiša Sašu Kovačevića ) I imam jedan predlog! moramo da odemo u neku kafanicu gde ima dobrih kobasica
  10. Mogla sam bar obrve da počupam
  11. Prvo sirena, i to baš zalegnem, da se svi u ulici okrenu ka meni a onda počnem od oca,pa do strica, sina i onda završim na bratu!
  12. Jaaoooo, pa ja sam iskočila na njihov sajt!
  13. Žene, ulepšale ste mi dan! Bilo je jako lepo (iako nije bilo piva ). Ljube vas Ruža i Saša Kovačević
  14. Ne propuštam! Pozdrav za sve drugare iz cruisersa!
  15. Ja ne vidim ništa sporno u ovom oglasu. Čoveku je kaciga VRH samo malko više razgažena a potkapu nema pa mu verovatno duva na sve strane. I to nema veze sa markom kacige koja je inače VRH nego sa veličinom. Reci mi čime si prao unutrašnjost kacige? Ne izgleda mi kao da može da se izvadi ?
  16. Prošle godine je bilo super! Zna li se ko svira?
  17. Kontaktiraj Lonely Ridera sa foruma. Mislim da ima neku 5600 ili 5800. Tel je 0658880666.
  18. 75 - Suzuki GSF 400 Bandit(av. 1996) : 6,00 L/100 km potvrdjujem! Onako kako ga ja vozim troši izmedju 5,5 i 6 zavisi da li je otvoren put ili grad
  19. Ja navratila samo da pozdravim ekipu! Ustala jutros u 6 pa radila ceo dan i sva sam bila šlogirana. Izvinjavam se onima koje nisam prepoznala i onima sa kojima se nisam pozdravila. Biće prilike za duže druženje! Želim vam lep provod!
  20. Srećan rođendan, majstore!
  21. Hvala svima na željama! :*

  22. Ima jedan utegnut bandit 400 u oglasima.
  23. Auuuhhhh. I ja sam ga poznavala RIP
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja