Jump to content

Moto Zajednica

Ruža-Bandit

Članovi
  • Broj tema i poruka

    321
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Ruža-Bandit

  1. Od kad kupih prvi motor nikako da završim fax, sve pare dadoh u motor, nadjoh gomilu prijatelja i imam kez od uveta do uveta.To je tipičan bajker. Ukupan staž 2 god i motori od kineza pa do japanca 15+ . Inače 26god...A evo i mene:
  2. Ruža-Bandit

    KACIGU

    imam IXS kacigu fullface veličina xxs 51-52 cm, stara jednu sezonu za 40e
  3. Za čas oni mogu da povećaju registracije za tih 1300ccm tako da ja ne bih poredila te stvari. A protest više nikako! Ako budemo protestvovali još koji put "smanjiće nam ponovo registracije" pa ćemo umesto 8000 plaćati 3500 tehnički dva puta godišnje + 10000 registracija + tablice i saobraćajna.
  4. Čika Rajko , komovica leči sve!
  5. Jbt sranje... Otvaram temu u nadi da je neki udes bio 29 novembra kad ono Rajko. Drži se druže! Inače kad možemo da ga posetimo?
  6. Naravno... Morali su nekako da nadomeste pare od ovih preko 1100ccm kojih i nema toliko puno.
  7. Ja sam kupila duchini pantalone na sajmu prošle godine i sa njima prešla jedno 9000 i izgledaju kao iz radnje. Čak sam imala i malo klizanje sa njima i na tom mewstu su ostale skroz čitave. Vozila sam na +2 C i nije mi bilo hladno i nisu propuštale vetar. Tek preko 80-90 km/h.... U svakom slučaju pohvala
  8. Znači toliko o jeftinijim registracijama! Ja sam prošle godine platila 10700 registraciju za bandita sa tehničkim, novom tablicom i saobraćajnom. Sad mi se čini da će biti toliko + tablice i saobraćajna
  9. Možda je problem u kvalitetu samog Motula. Ja sam pazarila dosta kod njih i nemam baš nikakvih zamerki
  10. One ne sede na šalteru- One rade... Bar je meni tako objašnjeno u par navrata dok im je jogurt curio niz bradu
  11. nedavno sam registrovao ATX,ima trajno ali je osiguranje obavezno svake godine! Uvek je bilo svake godine sam oto niko nije poštovao. Lepo je čovek rekao za trajno registrovan skuter. Ne pametujte!
  12. Plaćaš porez na upotrebu motornog vozila, zamenu saobraćajne i eventualno tablica i administrativnu taksu. Osiguranje i registracija ostaju do isteka. E sada pametnioje je da voziš na ovlašćenje bar do mesec dxana pre isteka registracije pa onda napraviš ugovor i prevedeš na sebe jer ne plaćaš duplo takisu....
  13. Sve sam znala ali da su ST i AT kinezi..... Mada su ličili :nanana:
  14. uuu al sija ko pasje mu** . Srećno sa prodajom!
  15. To ne može da se uvede kod nas jer je svaki treći "nezaposlen" (radi na crno). Ili ja sam student i nemam ništa od imovine sem motora....
  16. On je u 29,22 %
  17. Ja kada sam lomila ručice, svaki put sam do iznemoglosti maltretirala Shonsija iz Guevare i uvek smo nalazili čak i za kineza a cene su i više nego povoljne.
  18. Lepo ti ne čačkaj motor nego stavi Joškin regler i uživaj
  19. plus imaju tri obroka dnevno dok se ne utvrdi identitet a nikada neće. uživancija
  20. Pozdrav i nadam se da ćeš biti bolji vozač od uje! :nanana: :nanana:
  21. Pa logično... Rasprodali su sve što su i uvezli i katanac....
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja