Od kad kupih prvi motor nikako da završim fax, sve pare dadoh u motor, nadjoh gomilu prijatelja i imam kez od uveta do uveta.To je tipičan bajker. Ukupan staž 2 god i motori od kineza pa do japanca 15+ . Inače 26god...A evo i mene:
Za čas oni mogu da povećaju registracije za tih 1300ccm tako da ja ne bih poredila te stvari. A protest više nikako! Ako budemo protestvovali još koji put "smanjiće nam ponovo registracije" pa ćemo umesto 8000 plaćati 3500 tehnički dva puta godišnje + 10000 registracija + tablice i saobraćajna.
Ja sam kupila duchini pantalone na sajmu prošle godine i sa njima prešla jedno 9000 i izgledaju kao iz radnje. Čak sam imala i malo klizanje sa njima i na tom mewstu su ostale skroz čitave. Vozila sam na +2 C i nije mi bilo hladno i nisu propuštale vetar. Tek preko 80-90 km/h.... U svakom slučaju pohvala
Znači toliko o jeftinijim registracijama! Ja sam prošle godine platila 10700 registraciju za bandita sa tehničkim, novom tablicom i saobraćajnom. Sad mi se čini da će biti toliko + tablice i saobraćajna
nedavno sam registrovao ATX,ima trajno ali je osiguranje obavezno svake godine!
Uvek je bilo svake godine sam oto niko nije poštovao. Lepo je čovek rekao za trajno registrovan skuter. Ne pametujte!
Plaćaš porez na upotrebu motornog vozila, zamenu saobraćajne i eventualno tablica i administrativnu taksu. Osiguranje i registracija ostaju do isteka. E sada pametnioje je da voziš na ovlašćenje bar do mesec dxana pre isteka registracije pa onda napraviš ugovor i prevedeš na sebe jer ne plaćaš duplo takisu....
Ja kada sam lomila ručice, svaki put sam do iznemoglosti maltretirala Shonsija iz Guevare i uvek smo nalazili čak i za kineza a cene su i više nego povoljne.