Jump to content

Moto Zajednica

Ruža-Bandit

Članovi
  • Broj tema i poruka

    321
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Ruža-Bandit

  1. Nemoj samo molim te da ga zaokupiras onim BJ!
  2. GDE? GDE? GDE? Rece neko pecenje, jedenje pijenje? ;D Samo polako Ruška!...Prvo da te udademo!!!...Pa će da bidne! ;D Kuvani ste i pečeni vas dvoje ,vidim ja! ;D Nemoj da te cuje Lonely Rider pa da bude belaj!
  3. Sto ne pita ranije za polaganje? Mozda je mogao je Lord_oblivion da namesti neko polaganje u Rumi...
  4. GDE? GDE? GDE? Rece neko pecenje, jedenje pijenje? ;D Samo polako Ruška!...Prvo da te udademo!!!...Pa će da bidne! ;D Zar bese ne ide prvo dete pa svadba? ;D ;D ;D ;D ;D ;D
  5. Start je bio super! Moglo je i gore. Npr kao da me propustis a onda me udaris pa onda na semaforu kolega otvari vrata i zavale me po sred motora... Inace i meni je jako drago sto smo se upoznali druze kinezu najvise sto vozis onako lep motor
  6. GDE? GDE? GDE? Rece neko pecenje, jedenje pijenje? ;D
  7. Moze li jedno pitanjce? Da li se mozda i vama desavalo da migavci ne radi, iako su ukljuceni, sve dok ne date gas a onda tek tada prorade? Malo me nervira da drzim mali gas non stop da bi mi migavci radili? Sta bi to moglo da bude? Inace nekad rade sascim ok. AkumulatoR?
  8. Ja bi trebalo da platim 4500 din upis i polagajea svaki ispit koji padnem (a nece ih biti) jos 2000 din. Nameravam da polazem na mom motoru pa sta bude. Najpametnije je i tebi da polazes na svom. Uvezba se lako ta osmica. Sve oostalo je preskupo!
  9. +1 ali kao ne smem dalje od BGD
  10. A slike, Zoltane? :'(
  11. Nije. to je pored avalskog puta negde posle sup-a beli potok kod neke pekare. Lord bio gladan! Kolicki cove a sta sve moz da popije i pojede....
  12. E, od juce sam zvanicno Ludak ali tek danas resila da provozam novu ljutu masinu! Samo me plasi sto se Pedja nameracio na moj motor :P A tablice smo uspeli nekako da nakacimo vezicama i izolirom ali bitno je da sve to funkcionise. I nema vise da me mrzite zbog ponike! Sada jurim 60km/h. Evo par fotkica sa danasnje voznje
  13. Hocu i ja bar 3 komada u nekoj S varijantil. I bez tog PRIPRAVNICA!
  14. Sta ce im? One i tako padaju pravo na sise!
  15. Zasto mi se cini da smo svi mi bez kardana? Ili ovo vazi samo za nekineze... ;D
  16. BlowJobBikers.... hahahahahahahahahaha
  17. Ne zaboravi da napomenes da obojica voze u koznim pantalonama!
  18. Zile, ja bih ga prodala (kao sto sam i sa ponikom uradila) i verovatno kupila auto da mi je neko nudio pare a motor naravno uzela pocetkom sledece sezone i to nekog polovnjaka (kao npr qingqi 250). Na kraju imas i jare i pare... A imaces dosta vremena da skupis bar 1k e za neki fin motorcic...
  19. Aha, tu su mi neke drolje pa se vozim chesto, a kod devojke svratim ponekad, ona zivi tu blizu. Mislim da ce neko posle ovakvog posta biti zabetoniran!!!! Pa... Bilo je lepo voziti se sa tobom.... ;D
  20. Cestitam i ja moderatore-dominatore! Daces jedan krug?
  21. E ovako. Ja i Lord dolazimo njegovim motorom pod uslovom da bude lep suncan dan i suv asfalt ;D Tako da smo nas dvoje prica za sebe. Pa se vidimo u Ralji.
  22. Pa ponika prodata a ovo cudo jos uvek ne znam da vozim pa se ne usudjujem a i nemama A kategoriju niti L tablice niti ovlascenje... ;D A i kola su mi zauzeta. Jedina solucija da se ustekam nekom na motor. Videcu jos sa Lordom... pa kad mislis da naucu?! ;D U nedelju?
  23. Pa ponika prodata a ovo cudo jos uvek ne znam da vozim pa se ne usudjujem a i nemama A kategoriju niti L tablice niti ovlascenje... ;D A i kola su mi zauzeta. Jedina solucija da se ustekam nekom na motor. Videcu jos sa Lordom...
  24. 1. wllada (woohooa PRVI!) 2._Alexa_ (bwahhhh DRUGI!) 3.Swa 4.Dzoks 5. Zoltan 6. Ruzica (samo ne znam cime)
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja