Jump to content

Moto Zajednica

Forum arhiva

Članovi
  • Broj tema i poruka

    4869
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Forum arhiva

  1. Lutajuci Barselonom, u jednoj od hiljada garaza za motocikle, naleteh na ova dva bisera (Suzuki GT750 i Yamaha RD 350)
  2. Svaka cast na upornosti. Mozda poslije ovoga dobijes i musterije.
  3. @drumskalisica Lijo pises o nekom proslom vremenu, kad sam ja na motocilu vozio Marving i niko nije pravio na tehnickom pitanje buke i izgleda. I sta da dalje tupim kad sam do prije 2 godine samo na tehnicki nosio saobracajnu i novac da bi registrovao motocikl, a sada mi mjere i C02. Ono zbog kamera...
  4. Aaahaa...Thanks!
  5. Salju samo za Kinesko i Rusko trziste?
  6. To special edition Z750S sa 120KS?
  7. Zadnjih 15 godina kad ja mjenjam zadnju gumu kupujem ( donesene spolja ) sa sarafom ili ekserom ( 20-25E ) u njima, ali novije i iste vulkaniziram. Nikad nisam imao nikakvih problema i sve sam uredno potrosio. Cak sam takve tjerao i do 280km/h bez problema. Prednje gume kupujem citave, tj. ne krpim.
  8. http://www.dominator-exhausts.com/dominator-exhausts-yamaha-tdm-850.html
  9. Tebi treba ovo i kraj price.
  10. da, bilo bi cudno da je drugacije...
  11. Pa ako si vec probao motor, daj podeli s nama kako je bilo i kako to nisi uspeo, ili onako "javlja ti se"?
  12. Evo prvih amaterskih fotki Nikena. Prolazim bajsom i vidim parkiran ispred Jamahine radnje. Odmah skocih sas pacikle, udjem pitam jel' moz se proba i kad. Prodavac kaze da je ovaj primerak za novinare, za probu, a da ce regularni motori im doci do kraja Novembra za obicnu raju. Pih, steta, ali rekoh daj bar da ga uslikam i sa sednem na motor, da vidim kakav je osecaj. Onako uzivo, kad ga pogledas spreda izgleda impozantno, ali sa strane kao i svaki drugi motor. Sediste je bas nisko, i to me je bas iznenadilo. Svi motori koje vozim imaju dosta vise sediste i nekako sam se navikao, mada ce ovaj da obraduje patuljke kao ja (170cm). Sama pozicija kad sednes je kao na bilo kom roadsteru, uspravna i za minut dva sedenja meni vrlo udobna. Prednji kraj deluje daleko, ali ovi sto voze GS-a ili Stroma, to je vise manje ista stvar. Medjutim najvise sto mi je bilo vauu je korman. Covece, hidrauliku su odradili izgleda vrhunski. Skinuo sam ga sa copave, da vidim kako ga osecam u mestu i pravo receno skoro samo sa dva prsta sam vrteo korman levo, desno. Neverovatno kako je lagan, kao na obicnom motoru. Sve u svemu ovo je deal breaker u svetu motora i donosi nesto novo. Digao sam ruke od voznje po putu, ali cu da napravim izuzetak i probati da se docepam vremena da ga probam (ako stignem na red). Cisto da vidim dal' cu da derem slajder sas njega ili ne.
  13. Pa ajde vezano za tvoj posao servisera, posto si rekao da juris musterije da kupe ( da im prodas ) sprej za podmazivanje lanca, pitanje: Jel` to znaci da oni ne vode racuna od tome sto su aljkavi ili jednostavo tjeraju tako dok ne dodje vrijeme za zamjenu istog bez obzira na kilometre zbog mogucnosti da to kupe , jer taj izdatak ne osjete na dzepu?
  14. @Mali Caca Ne robuju ljudi stvarima, kao mi ovdje!
  15. Moj Tuono je zavrsio karijeru na putevima, od sad juri samo na stazi (slika sa zatvaranja sezone na stazi Manjikur)
  16. Pa dobro bre Milane, tek kada su se drugi forumasi ukljucili i dali vise informacija o mestu i nekim licnim impresijama ovaj putopis je dobio obrise putopisa i mozda podstakne zelju da neko dodje i vidi to lepo mesto. Nije stvar ni u motoru, ni u duzem putovanju. Stavio si vec drugu temu kao putopis, a putopisa nije bilo, zato je i bilo sale na tvoj racun. Sad ako se bavimo apologijom moze to i bolje. Eto ovde imas dobar primer, kako mozes da zavrsis i onaj drugi putopis o Brestovackom jezeru kad vec u putopisima pokreces temu.
  17. Meni je pre dve godine izleteo telefon na sred puta iz tog drzaca i otisao u paramparcad, jer se vremenom olabavi ta opruga i mehanizam pozadi koji ga drzi. Posle toga sam presao na onu torbicu.
  18. To je bas bas lose. Osnovna funkcija kacige je zastita, a dve zvezdice na SHARP-u je katastrofa.
  19. Prodajem kompletnu ispravnu Yamahu FJ 1200 1987.godiste sa predjenih 71000km u fabrickom stanju pogodnu za kobasice. Dovezena iz CH, pa ako nekoga interesuje sve informacije na PP.
      • 1
      • Sviđa mi se
  20. Hmm, mozda da se otvori poseban podforum "Haiku putopisi", evo da probam....nesto tipa: Andaluzija... trava je zuta.. motor preko grebena luta... prelepo
  21. Ja ne znam sta je ovo, ali se samo zale na kojekakve probleme ovi sa 900-tkama? Ja imao 850 3VD osam godina i nikad problema sa bilo cime sem gumicama u karburatorima i stelovanje, koje je sredio Dr.Bokilic.
  22. Nema od toga nista, zivi bili pa vidjeli!
  23. Jedino da mu skines prozor ili vrata, a mozda i da izbijes jedan zid u stanu i naplatis stetu u gradjevinskom materijalu?! Nemoj me pogresno svatiti, ali batali to radi svog mira, posto sve dalje samo sebi komplikujes zivot, a ne njemu posto to njega ne dotice.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja