Jump to content

Moto Zajednica

Forum arhiva

Članovi
  • Broj tema i poruka

    4869
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Forum arhiva

  1. @ProMaster Koliko vidim fali mu desna bocna plastika, a ne znam sta bi trebalo biti sa "amortizerima" sem da su mozda procurili semerinzi. Otezano palenje: akumulator, svjecie ili filter vazduha. Zato ide ponuda 300-400E manja i zavrsen posao.
  2. Zar mislis da je sa takvom cijenom motor jos na Oglasu? Neki dan u Becu bio TDM 900 2006. za 2300E, oglas izasao ujutro, a sin zvao popodne kad je dosao sa posla...Kad je nazvao, samo je cuo u "slusalici": Motor je prodan. Ovaj ti je povoljan: https://www.leboncoin.fr/motos/1511929814.htm/
  3. A ovo za razmisljanje ostalima: 2005. godiste, full oprema prodajna cijena 1800E ( sin zvao i prodavac mu skinuo cijenu na 1600E, ali je sinu daleko iz Beca da ide po motor i nema kad od obaveza ) motor u Austriji.
  4. Da je sa srecom.
  5. Prelijep motor, srecna prodaja!
  6. Zaludan pop i jarice krsti.... zgubidanim danas malo i gledam neke tutorijale na yutubetu za Gimp i evo tvog Ducea u zelenom ko kawa Ako nastavim ovako ce da napravim kao na onim prvim slikama sto postavih. Jes da nisam talentovan za dizajn, ali bar imam dobru volju.
  7. Za Yamahe provjerite ovdje koje su godiste: http://en.vindecoder.pl/JY4AM09Y17C012831
  8. Uf dobro je.... nego kad se vec igramo evo i moj predlog posle 15 minuta u Gimpu Dukitch 939 supersport
  9. @Ćale di bre svetogrdje Ducea u plavo.....cccccccc ako vec oces malo dinamike, uradi ovo... znam da nije za nas photoshop dunstere ali je ducati ducati samo u nekim bojama i profesionalci mogu sigurno da urade
  10. Lako to rijesite. Kupte TDM 900 2004. prve registracije 2007. i cackajte do mile volje.
  11. Lijepo zvuci , ali 500 motocikala koji se traze bogato trziste proguta za godinu dana, a ne za 5-6 godina.
  12. Druze, jedno je sta pise u saobracajnoj, a drugo kad je vozilo proizvedeno. Svaka veca razlika od godine dana izaziva sumnju u regularnost vozila. Slazem se i sa konstatcijom da mi to nismo navikli zbog malog trzista i male kupovne moci, ali sto rece @bocca_bastard nije fer od prodavca da ne napise da je model 2003-4, a prva registracija 2005.god. Ja sam imao TDM 850 3VD model 1995., a prva registracija 1998. i to sam napisao prilikom prodaje u Oglasu. Motor sam prodao za 7 dana. Sad taj sto je uzeo od mene prodaje i napisao na Oglasu da je motor 1998. misleci da ce ga bolje prodati, ali mu vec odavno stoji, jer ko se razumije i malo u motore zna da 3VD ne moze biti 1998. i odmah nesto sumnja.
  13. Ok, stoji...Sta se upisuje u saobracajnu u Austriji, godina proizvodnje ili prve registracije vozila?
  14. @WoodyRider Ti pricas o 1 godini, a ja o 3 godine. No dobro, postoji mogucnost da je ostalo motora negdje u skladistu pa ih prodavali u pola cijene?
  15. @WoodyRider I bas mislis da je neko kupio 3VD nov 1998 ili kupio 1995. pa ga prvi put registrovao 1998.godine.
  16. @Mindžake Merava Jedno je kad brojeve nakuca "kovac", a drugo kad nakuca lice koje se time bavi, tj. od toga zivi. Medjutim to batali, vec poslusaj @bdada-u i vidi mogucnost uvoza bloka, ako bas moras.
  17. @WoodyRider Ja sam kupio TDM 850 3VD-4CN iz CH sa upisanom prvom registracijom ( ti kazes kupovinom ) 1998. godine. Sad mi reci ko je lud da kupuje 3VD 1998. kad se 4TX prodaje od 1996. godine?
  18. Za prvi put ce dobiti samo godinu uslova.
  19. Hvala druze na ponudi, ali mi ne odgovara. Uz taj tvoj Shark bi mi trebala jos i prikljucna cijev za GSF, tako da je to meni bas skupo. Inace imam snajku koja radi u Louis-u i nije mi problem kupiti sa popustom NOV top po zelji, ali mi se ne daje toliko novca za "drekavca". Ako ima neko nesto da mu stoji i skuplja prasinu, pa da se nadjemo na "pola puta" sa cijenom, to bi mi najvise odgovaralo. https://www.louis.de/artikel/storm-oval-schalldaempfer-in-edelstahl/60409004?list=62ec0e6175a25082dca56d9f83dd1f14
  20. Nista na vidiku?
  21. @NebojsaZemun Pitali cigu cije je dijete najljepse? -Mooje braatee, mooje!
  22. Posto vidim da mi se brisu postovi, u ovoj Temi, ajde da budem konstruktivan i pomognem momku ovim linkom da vidi sta mu sve treba za ugradnju Turbo punjaca na skuter. Princip je isti, samo su u pitanju nijanse. https://blogs.yahoo.co.jp/takao_c110/folder/964232.html
  23. Jeftin kilo kljuc za male snage stezanja je smrt! Kilo kljuc od 0 do 2.5kg mora biti extra kvalitetan, a za jaca stezanja od 4-12kg moze i jeftiniji. Ja sarafe M6 i M8 stezem rukom osjecajno i nikad nisam pocupao navoj u aluminijumu. Vece sarafe stezem kilo kljucem koji sam nabavio ( louis-u ) iskljucivo za dotezanje osovina tocka i sarafa od M10 pa na vise.
  24. Interesuje me nabavka - kupovina polovnog topa sa prikljucnom cijevi za Suzuki GSF 650 L0, a odgovara i od K7, pa na dalje. U obzir dolaze YOSHIMURA, BOS i MIVV, a moze i nesto drugo. Molim da mi ne nudite neke budzevine - Kineze, vec samo originalne topove.
  25. @Astral M6 10Nm = 1kg.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja