Jump to content

Moto Zajednica

Forum arhiva

Članovi
  • Broj tema i poruka

    4869
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Forum arhiva

  1. Kad u Srbiji bude privreda i ekonomija na nivou EU bice i plate.
  2. Forum arhiva

    Alati

    @pronto Dosta robe u Louis-u je iz Tajwana.
  3. @lord_oblivion Ne pricam o platama, vec o cijeni tehnickog, a koliko znam Srbija hoce u EU, pa i cijene tehnickog moraju biti iste.
  4. Tehnicki pregled u Austriji je 30E, a sve ostalo, ako ti nadju da nije ispravno normalno da placas popravku-zamjenu da bi mogao ponovo doci i proci tehnicki. Tako da ne vidim razliku izmedju Austrije i Srbije.
  5. Nema na cemu. Nadam se da su bar malo doprineli da vam putovanje bude uzivanje za oci i dusu.
  6. Lep ti je ovaj puto(sliko)pis. Samo napred... prelepa je Francuska. Inace negde gore pominjes crête da ga ima dosta kao naziv za puteve. Prevod toga je greben, znaci putevi preko ili podno grebena.
  7. TDM 850 streerfighter.
  8. Forum arhiva

    VIDNO POLJE

    Klod je izuzetak, ....a i vidim posle shoklinog odgovora da ga lagano isijas stize
  9. Forum arhiva

    VIDNO POLJE

    @srbac taj od 63 godine vozio sa mnom dva uzastopna dana 14x20 minuta na stazi Dizon, 2017. smo zajedno odradili 1200km u tri dana samo na Sardiniji, doduse nije bio na R-u vec na Kawi Z1000SX. Tako da se u svakom slucaju treba duboko nakloniti Klodu od 63 godine.
  10. @Alekre U normalnom svijetu se kapital stice generacijama, a kod nas za 2-3 godine.
  11. Forum arhiva

    VIDNO POLJE

    @SHOKLA Nista ti nemoj da ih slusas. Evo ga moj drugar sa brojem 55 (rodjen 1955) ispred mene na slici. Covek ima 63 godine, poceo da vozi na stazi kad je imao 61. U zdravom telu zdrav duh.
  12. Forum arhiva

    JawaMania

    Dobar rezervoar!
  13. Ne mora znaciti da se moze TDM 900 napakovati na ram 850 3VD, kao sto se ne moze napakovati 4TX na 3VD. Nego izgleda da postoji mogucnost stavljanja dijelova tdm 900 na 850 4TX? Na prilozenoj fotki se vidi rep od 900 na 4TX.
  14. Ram i masina su TDM 900, a sve ostalo 850 3VD.
  15. Moguce da skid plate od 3VD odgovaraju na 900-tinjaka, ali meni sve ovo ( komplet fotka ) lici na dobar fotosop?
  16. Posto se na Forumu do sada postavilo jedno te isto pitanje mali milion puta, a to je "koju gumu kupiti za svoj motocikl", evo dobrog savjeta za to!
  17. @stilgar Druze ne nerviram se uopste, koliko znam neces naci moj post u Temi "Sta vas je danas iznerviralo"?
  18. @stilgar Druze problem ovoga Foruma generalno je sto ljudi upadaju sa postovima koji se ne odnose na Temu, dal iz neznanja, potrebe da nesto napisu ili ne znam ni ja vise cega. Sto se tice Teme i Bandita vozio sam obadva modela 1200 i 1250 i samo mi je bila namjera da na Alekre-ov komentar o Banditu 1200 kazem da treba da proba Bnadita 1250, pa da se jos vise odusevi. Ja necu prenositi moje utiske o Banditu 1250 posto sam dovoljno rekao da ga treba probati. Neka o njemu pise i iznosi svoje utiske onaj ko ga posjeduje, ja sam ga samo provozao 100-tinjak kilometara i motocikl me je odusevio, pored svih ostalih motocikala koje sam imao i vozio za vrijeme od 45 godina provedenih na motociklima, a fala Bogu jos posjedujem i aktivano vozim motocikle.
  19. @BokyBoy Hvala lijepo, takodje. Tema je ipak Bandit 1200 S 1998. pa neka ostane tako.
  20. Ti druze vozis sport motore i pricas o njima i njihovim performansama koje tebe opcinjavaju i zadovoljavaju tvoj ego. Ja nasuprot toga pricam o pravim motorima, a ne plastikanerima i trkalicama i dajem komentar na ono sto je napisao @Alekre
  21. Grijesis druze, grijesis. Thunderace 1000 - 108.3Nm/ 8500o/min. sto je dosta losije od Bantita. https://www.motorcyclespecs.co.za/model/yamaha/yamaha_yzf100r_96.htm
  22. Nisi probao GSF 1250? Kad to probas ( 110Nm/4000o.min ) kraj price, nema dalje.
  23. Francuska policija je vozila ( ili jos vozi ) TDM 900.
  24. Ajde da vas TDM-ase 900 bacim malo u razmisljanje.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja