Jump to content

Moto Zajednica

Forum arhiva

Članovi
  • Broj tema i poruka

    4869
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Forum arhiva

  1. @Ausländer Macka znam licno, dobar momak i motorista, ali je mozda u neznanju napravio lapsus oko ulaza zbog besplatnog pecenja i piva. Vo i pice se moze dobiti na ime donatorstva, ali grupu Atomsko skloniste valja platiti. MK Soko Obudovac ( njihove komsije ) je pravio skup 21.06. sa besplatnim ulazom i besplatnim pecenim volom, ali je pice bilo 2KM-a i svirale su lokalne grupe. Koliko znam na svim moto skupovima gdje je ulaz free placa se pice, tako da ne moze jare i pare. Ovo ne bih pisao da mi ti motoristi nisu dugogodisnji prijatelji i dobro ih poznajem kao dobre i cestite ljude, pa me takvi komentari malo "zuljaju", posto se na ovom Forumu samo ceka prilika da se bilo sta popljuje sa lijeve strane Drine.
  2. Mislim da nisi u pravu, jer nigdje ne pise ni na plakatu da je ulaz free, ali mislim da za 10KM nigdje ne mozes jesti pecenja koliko hoces, piti piva koliko hoces i slusati Atomsko skloniste? Jednostavno kada se to desava u Bosni onda smo najgori, a u Srbiji je to normalno uz placanje ulaza i pica.
  3. Nisam ni sumnjao [emoji6]
  4. Nema odmora, dok traje obnova.
  5. @štampar Po mjerama majstora samo su sporna 3 usisna ventila.
  6. Niko ne spori strucnost majstora, pogotovo kada se vidi radionica i nacin rada istoga, ali bi bilo fino da prosvjetli nas obicne smrtnike kako steluje ventile - mjenja plocice bez skidanja bregastih i vadjenja casica iz glave motora na Z 750 ? Ja mu platim rucak i pice da mi to otkrije uz casnu Pionirsku rijec da necu reci nikome. Mozda je rekao poslije mjerenja da su ventili u granicam dozvoljene tolerancije i da su OK, ali usisni na 3-cem i jedan na 4-tom cilindru dobro odstupaju od fabrickih mjera?!
  7. Tebi svaka cast kad imas toliko povjerenje u majstore i mislis da znas sta rade.
  8. Dzaba i slike kad zazori nisu dobri na usisnim ventilima treceg i jedanog-desnog cetvrtog cilindara, a sve to do lanca i lancanika bregastih.
  9. Menorka....crvena plaza Cavalleria
  10. Nije opravdanje!
  11. Ako laze koza ne laze rog... VALVE for Kawasaki Z750S 2005 # KAWASAKI - Genuine Spare Parts Catalog Online WWW.BIKE-PARTS-KAWA.COM
  12. @ProMaster Znam. Ali Savan je tamo gde ce imati koristi.
  13. Za to ti je jos bolje da koristis Waze, posto je interaktivna, svi korisnici u realnom vremenu salju informacije i ima mnogo vise korisnika nego Sygic. Pored "fiksnih radara" vrlo korisno, a i vise puta me je spasilo "pokretnih radara" jer korisnici javljaju gde je policija sa mobilnim radarima. Sygic sam koristio za planiranje puta motorom, ali Waze je mnogo bolji za real time navigaciju.
  14. Da je sa srecom i sva tri da izdrze trku do kraja.
  15. @bocca_bastard Za TDM 850 je uvijek vazilo "pravilo" sipaj 4L sa zamjenom filtera i ne`s se zajebati.
  16. Na foru.
  17. Elem, mala zezancija. Mozda ce biti pravih engleskih titlova za par nedelja, ali neki put slike govore vise od reci. Niken turbo 185 konja. Verovatno ce to biti faza 2, uz rad na povecanju maksimalnog ugla za obaranje sa 45° na vise. Inace bio u Izraelu ovih dana i video par Nikena na ulici.
  18. Hram Vaskrsenja Hristovog u Jerusalimu
  19. Gordon plaza i Jaffa u pozadini
  20. Komplikovano je to, lakse je samo prebaciti parce malo jace najlon kese ( ili duplirati tanji ) preko glave sarafa i nema ostecenja prilikom odvrtanja.
  21. Hvala na brzom odgovoru i puno srece i zadovoljstva u daljnjem radu.
  22. 0638060818 Andjelko BC.
  23. Ee sad jedno pitanje: Cime bi se mogla sanirati dublja ostecenja - rupice u metalu prije sve te procedure ili u toku procedure da sto se uradi bude glatko ko spiglo?
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja