@Ausländer
Macka znam licno, dobar momak i motorista, ali je mozda u neznanju napravio lapsus oko ulaza zbog besplatnog pecenja i piva. Vo i pice se moze dobiti na ime donatorstva, ali grupu Atomsko skloniste valja platiti. MK Soko Obudovac ( njihove komsije ) je pravio skup 21.06. sa besplatnim ulazom i besplatnim pecenim volom, ali je pice bilo 2KM-a i svirale su lokalne grupe. Koliko znam na svim moto skupovima gdje je ulaz free placa se pice, tako da ne moze jare i pare. Ovo ne bih pisao da mi ti motoristi nisu dugogodisnji prijatelji i dobro ih poznajem kao dobre i cestite ljude, pa me takvi komentari malo "zuljaju", posto se na ovom Forumu samo ceka prilika da se bilo sta popljuje sa lijeve strane Drine.