Ma ja sam od original auspuha prepravio na protocni,posto su se komore raspale unutra.Ubacio sam perforiranu cev fi50(sam sam busio rupe fi3,5mm posto nisam nasao hromovu perforiranu) i kraj izduva sveo na fi45.Nije on toliko bucan,ali ja cu probati da ga jos vise utisam,ne volim bucne motore!To je razlog.A sa manjeg fi na pocetku kao sto sam rekao oko 1/3 pa nastavak sa sirom cevi pospesuje se brze izbacivanje izduvnih gasova.To nije moja teorija,nego sam gledao neke original auspuhe,njihov presek i obicno tako radeYoshimura....Nalbolje da pitate Andjela,on ih radi profi,i on sada radi neke konusne iznutra i kaze da su mnogo bolji...On je pravi covek za postavljanje tih pitanja