I ja sam imao problem sa rdjom u rezervoaru.Ako probas sa elektrolizom obavezno koristi hromov lim za unutar rezervoara.Sa ovim postupkom sam dosta ocistio rezervoar i to koristeci sodu bikarbonu.Samo ti treba jaci ispravljac,barem 15 ampera da gura.