Pa Mika i ja smo ti dali isti odgovor(stara skola!).
Sa strane skines cep i kasnije stavis crevce koje ce biti oduska i ide ispod motora.Kad sipas kiselinu,ostavi cepove otvorene i kao sto smo ti napisali,posle jedno 2-3 sata,kada se ohladi komplet akumulator,stavi ga na punjac,dopuni gai posle toga vrati cepove.U principu,kad se ohladi,mozes da vratis cepove i da ga priklucis na punjac posto mu treba vrlo malo vremena da se napuni 100%,tako da ce sav vodonik koji se izdvaja izacina odusku.Pozdrav i formiraj ga tek kad planiras da ga ugradis na motor,moja preporuka,da ne stoji dzabe.