Dosao bi ja,ali sam dosta daleko od njih,a moje matoro sokocalo ima predjenih 5000km i ja sam mu prvi vlasnik!A volim te sitne tricarije mislim zamena ulja ,svecice,sitne prerade ,nadogradnje i ostalo sam da uradim,mada mogu da se ucipim za kotlic koga svi hvale! :E,da ne zaboravim ,YU grupu sam slusao dok si ti bio u planu za proizvodnju,ili mozda jos nisi bio u planu