Jump to content

Moto Zajednica

alexanto

Administratori
  • Broj tema i poruka

    6794
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: alexanto

  1. Koja je pobuda da sam pališ ventilator? Event. pregrevanje?
  2. Pametno zboriš, da ne kažem kazuješ u pero mladi Darko. Svetla i bljeska nikad dovoljno a što nije po zadnjoj modi - zabole me ako me spasava asfalta Meni je dovoljno bilo jednom 20 metara tociljanja po asfaltu uz čuveno: "nisam te video" i rekao sam sebi da neću dozovliti da me iko ikad više previdi
  3. Džaba lepi moj, ako 'oš Pežo-a da valja, to mora Piaggio da pogoni Man' ti ovog Dareta. Provokator je to veliki
  4. @ igogitar: Kneža je stara kuka na ovim stranicama i Maxi Scooter Club-u
  5. Primi moje iskreno saučešće...
  6. Realno tu km zaboravi ali nemoj se njome ni opterećivati. Prelaze oni kao što rekoh silne kilometre. To, vozio ga je: tuberan, baba, lokalni pop i slatka srednjoškolka su već toliko puta ispričane priče... Obrati pažnju da li mu je ispravan displej na kormanu jer sve ide preko njega kao i instrument tabla. Ostalo važi kao i kod svakog motora: Opšte stanje, da nije lupan pa krpljen i ispravljan, da ne vuče u stranu, da diskovi nisu na minimumu, stanje guma, da ne curi šta ispod mašine... Što se tiče potrošnje, potrošiće sve što naspeš u njega ali što više budeš sipao - bićeš sve zadovoljniji i srećniji To su "rage" koje svašta mogu da istrpe i daleko da te odvezu (i vrate kući sa širokim osmehom na tvom licu)
  7. Master agregat - nema greške. Ako je očuvan i redovno održavan, nema šta da se misliš. Prelaze Boga Oca km.
  8. Ti zooky ne pročita šta sam ti napisao u temi koju si prvu otvorio mali broj članova prati Predstavljanje Članova. Ovde teško možeš dobiti odgovore na svoja pitanja. Prelistaj teme u Skuter Caffe-u
  9. Poslao sam ti PP da ne "masiram" ljude sa time. Ovo danas konkretno nema veze sa poljoprivredom. U pitanju su takozvani Kubici (naglasak na zadnjem "i") tj baseni u koji se pune vodom kada Tisa nadođe a kad Tisa opadne, voda ostane do nekog nivoa u njima. Raj za pecaroše, patke, kojekakve živuljke ali i komarce
  10. Na zadatku... Proleće je stiglo, mora se radi
  11. Tako nešto sam i pretpostavljao
  12. Skole, šta je na redu?
  13. To je vrlo zajebaTa situacija u tvojim godinama
  14. Pročitaj Pravila ponašanja. Temu postavi u Skuter Caffe-u ako ne postoji srodna tema. Znači prvo pregledaj Skuter podforum. dobrodošao
  15. Otvoriš kofer i sa unutrašnje strane imaš, mislim 3 šrafića koji drže naslon
  16. Ovo ti napisah pre tri dana a ti opet tupiš istu priču Porediš Fly 150 sa Silver Wing-ovima, T-Max-ovima, Geopolis-ima i Majesty-jima... Gume od 12 coli sa 14-icama, 15-icama i 16-icama... Babe i žabe A to za privatne poruke koje si dobio (ako si dobio) vrlo dobro znam(o) od koga si mogao dobiti Praviš problem tamo gde ga nema, agresivan si (u pisaniju) i nedokazan. To je tvoje pravo naravno ali ne vidim čemu sve to Shvati da prepisku vodiš sa forumašima koji su pola Evrope prevalili na maksiskuterima. Nas nekolicina je blizu 100.000 km pređenih. Ukazali smo ti na neke stvari koje ti možeš a ne moraš da prihvatiš (pogotovo za svoje rođene pare), ponudili ti krajnje drugarski da se upoznamo lično a ti sad ovde raspredaš priču kako ovde vlada teror, kako ne sme mišljenje da se iznosi pa si ti neki borac protiv vetrenjača Još jednom: nema potrebe za takvim nastupom. Turi brate različite gume na svoje motorče i uživaj u svakom km pređenom
  17. Dobrodoš'o koleZa
  18. Prodat Lumix čas posla...
  19. Nije mnogo ni vratio kako umeju
  20. Evo da se ne muči... Evo šta između ostalog, napisa autor teme davne 2011. godine: ... "Da ne bi preterivali, neka se svako ograniči na maksimalno jednu fotografiju dnevno." ...
  21. Pa vidi, uzet je ISKLJUČIVO radi snimanja (kao i njegov prethodnik FZ200) tako da s' fotki s njega ne'š nagledati Pošto je ovo tema o fotografiji, mogu ti poslati linAk sa snimcima za stock ali sumnjam da te nešto veliko zanima poljoprivreda jer je ona pretežna tema... Ova spravica bi trebala da unese neke novine po tom pitanju
  22. Naravno da te primamo. Najbolje je da u MAXI Caffe-u napišeš reč - dve o sebi (odakle si, kako se zoveš) i eto te međ' nama
  23. Čim stignu gume za crvenog Letača - dolećemo i mi na razno - raznim opancima
  24. @ keš druže, mLogo si nervozan. Ja (i još par njih) ti ukazujemo da je čitava ova prepiska rasprava o polupunoj i polupraznoj čaši. Svako je u pravu iz svoje tačke gledanja. Tuđe mišljenje mi nikad nije smetalo, samo uzaludne prepiske, što ova polako postaje... A za ostalo sa brisanjem i zatvaranjem teme, nisi izgleda video smajlić sa namigivanjem na kraju. Evo opet Aj' pa javi za te gume da se provozamo do Palanke. Za kotlić ne brigaj, Dalibor nam obećava odavno
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja