Jump to content

Moto Zajednica

alexanto

Administratori
  • Broj tema i poruka

    6795
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: alexanto

  1. Post za detalje... EDIT 20.01.2016. Cena klope je 600 dindži. Klopa je proverena varijanta: Kolenice kombinovane sa pilećim batacima na roštilju i roštilj kobasicama, prilog je krompir u pari. Naravno gibanica je prisutna kao i salata. Piće se plaća po stolovima (cene vrlo pšopularne), jednu kafu restoran časti a biće i nešto za dezert Ko je bio ranije u ovom restoranu, zna da su porcije vrlo obimne a dogovor je da se još i pojačaju na ovu studen... Početak večernjeg druženja je u 18:00, subota, 06. februar, 2016. Restoran "Vojvodina" - Žabalj Ekipa za paintball se skuplja ranije zbog radi šorke jeli... Evo i mape kako doći do restorana:
  2. Pre svega, Mir Božji, Hristos se rodi! Srećan Božić svima! Došlo vreme i za zimski polujubilej. Posle razgovora i prepiski sa nekolicinom MAXI drugara, preovladao je stav da je prošlogodišnje druženje bilo pun pogodak pa je nekako sasvim logično da i ovo druženje "copy-paste-ujemo" što je više moguće. Znači: Žabalj, 6. februar - 5. Zimsko druženje MAXI družine. Redosled je: Paintball popodne i predveče kafana. Nema greške. Za zainteresovane za paintball će biti otvoren konferencijski PP da ovde ne gušimo temu. Ovde se prijavite da li ste zainteresovani za "šorku" i ja vas ubacim na PP. Spisak za druženje ide u ovoj temi. Prošle godine smo postavili rekord zimskih druženja sa 81 učesnikom ali što je još važnije - odličnom zabavom, druženjem i smehom. Želja mi je da zadnja tri segmenta nadmašimo ili ponovimo U sledećem postu će biti konkretni detalji: cena klope, tačna satnica, mapa do kafane... Evo linkova sa proteklih druženja: http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/106066-4-zimsko-druzenje-maxi-scooter-club-a/ http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/93337-trece-okupljanje-maxi-scooter-cluba-2223062013/ http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/88664-zimsko-druzenje-maxi-scooter-cluba/ Vidime se!
  3. Mir Božji, Hristos se rodi! Zdravlja i sreće a ostalog će biti...
  4. Lumia 720 = 70 eura
  5. Sve najbolje drugari! MAXI pozdrav!
  6. Od Vas čovek prosto ništa manje ni ne mož' da očekuje
  7. Nije bilo poledice ali je semering pumpe za vodu bio jači... jbg... Verujem da ste bili pravi kao i uvek
  8. jbg... lud deda pa luda i mašina...
  9. Stigoh kući malopre. 203 km po magli gustoj kao testo Vredelo je svakog kilometra
  10. Ko daleko stanuje, vreme mu je da kreće laganini... Ajmo
  11. Treba mi pomoć za drugara. Ima Majesty-ja 250. Ostavljen jesenas najnormalnije i kad ga je upalio pre par dana, dimi belo na auspuh, radi par minuta i ugasi se... Voda u cilindru Odvrne svećicu, "izvergla vodu", upali ponovo ali opet isto... Kad je skinuo glavu, ne vidi se ni na njoj ni na zaptivaču nikakva anomalija... Jel imao neko slična iskustva? Šta mu je činiti? I da, pitao je još da li ide stublina i klip od 400-tke na 250-tku? Ako bude već trebalo da se menja...
  12. Ova, kao i nekoliko drugih tema otvorenih pre par dana služe samo i isključivo za off-ovanje, za šta dobar deo krivice snosi autor istih ali i nekolicina "raspoloženih" forumaša. Teme idu za sad u lock a vrlo brzo će silni off biti obrisan.
  13. Ova, kao i nekoliko drugih tema otvorenih pre par dana služe samo i isključivo za off-ovanje, za šta dobar deo krivice snosi autor istih ali i nekolicina "raspoloženih" forumaša. Teme idu za sad u lock a vrlo brzo će silni off biti obrisan.
  14. Ova, kao i nekoliko drugih tema otvorenih pre par dana služe samo i isključivo za off-ovanje, za šta dobar deo krivice snosi autor istih ali i nekolicina "raspoloženih" forumaša. Teme idu za sad u lock a vrlo brzo će silni off biti obrisan.
  15. Ova, kao i nekoliko drugih tema otvorenih pre par dana služe samo i isključivo za off-ovanje, za šta dobar deo krivice snosi autor istih ali i nekolicina "raspoloženih" forumaša. Teme idu za sad u lock a vrlo brzo će silni off biti obrisan.
  16. Ova, kao i nekoliko drugih tema otvorenih pre par dana služe samo i isključivo za off-ovanje, za šta dobar deo krivice snosi autor istih ali i nekolicina "raspoloženih" forumaša. Teme idu za sad u lock a vrlo brzo će silni off biti obrisan.
  17. Ova, kao i nekoliko drugih tema otvorenih pre par dana služe samo i isključivo za off-ovanje, za šta dobar deo krivice snosi autor istih ali i nekolicina "raspoloženih" forumaša. Teme idu za sad u lock a vrlo brzo će silni off biti obrisan.
  18. Ovde ne možete pisati o čemu god hočete Pročitaj Pravila Foruma Tema ide u lock
  19. 4wd ekipa... Sony Z1 compact
  20. Jedan od razloga zašto je bolji sada ... a nije zastava Italije
  21. Svi prate farmu, parove i vel'kog brata
  22. Kome je skupo neka zaobiđe. Ovo vredi svaki dinar da ne kažem evro
  23. Ode Meriva juče i zvanično... Naslednik se već odomaćio i razbaškario...
  24. Mali off ali vezan za temu, ne zamer'te... Ili je loš auto ili je cena jaka Corsu 1,7D 2000. godište sam prodao 7 min!!! posle postavljanja oglasa 3. čoveku koji je zvao. Prva dvojica su bili bezobrazni nakupci. Došao čovek za 2 sata iz Mirijeva i kupio auto. Bez klime, serva, abs-a, centralne... 1350 eura. u februaru 2014. Danas sam prodao Merivu 1,7 cdti 2004. godište. Nisam je ni oglasio a 4-5 ljudi je bilo zainteresovano za nju. Kupio je poznanik iz susednog mesta. Sve cvrkuće... ... Ali... oba auta su bila u odličnom stanju sa vrlo korektnom cenom, ljudima je predočeno bukvalno sve u vezi auta bez sakrivanja... REZIME: ili strpljenje ili cena još dole
  25. alexanto

    Nokia Lumia 720

    Prodajem telefon iz naslova: Nokia Lumia 720, kupljena u maju 2014. Sve radi, bez mana, bez oštećenja. Ima prednju foliju i hard case. Uz nju ide kutija, punjač i sluške. Cena 75 eura
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja