Jump to content

Moto Zajednica

alexanto

Administratori
  • Broj tema i poruka

    6794
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: alexanto

  1. Mo'š samo da ga vozaš k'o cupi ili da se vozate u kolima
  2. Cenim da su u planu neke žešće vukojebine po Južnim Amerikama...
  3. U prevodu: Ne kudi konja (gumu) kojeg nisi jahao (vozio)...
  4. I ja sam za mnogo šta al' ne biva u subotu se radi... Uživajte ne koju god stranu da krenete
  5. @ Mario Burgman: Debilizam ljudi u smislu...?
  6. Kao što sam već napisao... Baš kao što @ nasaStvar napisa... Ja sam 90 km od BG-a pa ipak ne razmišljam gde da servisiram motor. Ni bilo koji sledeći...
  7. Javiće se već majstor Dare - Satelis (svaka čast Viktoru sa Vidikovca ali...) Nije loše da napišeš da li je Yamaha 250 ili 400 ccm kad se ova tema bude spajala sa već postojećom
  8. Vrlo zainteresovan Pogotovo za vikende posle 3./4. oktobra Gde se ide aBsolutno me nije briga
  9. ... da, Bobi je ljuti početnik...
  10. Sale, čestitke i ovde
  11. Oooo, dobro došao natrag u jato
  12. Pa šta'š jadan ne bio u Maxiskuter delu? ... Sa' ću te prebacim u Motocikle
  13. Tema o modelu Piaggio X9 već postoji pa će ova tema da se pripoji starijem bratu. Ne možemo svako malo otvarati nove teme...
  14. Zar nisu nalepnice za motore "spoljašnje"?
  15. Pozz Kristijan_ i dobrodošao! Ova tema služi da se predstaviš sa par redova o sebi motoru a sva pitanja vezana za Nexus postavljaj u temi o Gilera Nexusu 250 u MAXI Tehničkom Kutku Naravno prvo prelistaj temu, možda su neki odgovori već navedeni a zanimaju te... Dobrodošao još jednom
  16. yuassa (valjda sam dobro napisao) i nema da te boli glava...
  17. Lep provod želim - radna i subota i nedelja
  18. Ajd' svi lagano spustite loptu i drž'te se teme
  19. Inače MAXI društvo - srećna nam 400 stranica u našem MAXI caffe-u od kojeg je sve krenulo
  20. Odličan izbor Neka te služi kako si zamislio
  21. Sad kad deka provoza baku na paklenoj mašini Ima stras' da se rasplamsa kao nekad
  22. Dobrano, dobrano preko te cene...
  23. Ja nešto neću da te hvalim... ni tebe ni ćaleta ni majku... Vi ste već postali brend na Forumu i od Vas ništa manje nisam ni očekivao Ovo pisanije ti ide odlično - samo nastavi I da: izuzetna mi je čast što poznajem ljude kao što ste vi
  24. E'o i od mene koja slidža... Ekipa mala ali vesela. Zajebancije i smeha do mile volje... Ponoviti što pre
  25. Ladno se ne stavih na spisak 01. Panta_kg+2+bukvar 02. Lucky George 03. Satelis 04. DaliborBP 05. alexanto 06.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja