Jump to content

Moto Zajednica

Jupiter

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1026
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Jupiter

  1. Jes' da nije za ovu temu, a kolegi brz oporavak želim, ali zar je normalno da onaj tamo vozi 200 kroz grad, a ovde o ovome? Bravo shoyyka što si postavio sliku, i treba. Čak i ja imam sličnu priču na 200 metara od kuće od pre 5 dana, ušao je u raskrsnicu, video me na 40-50m, vozio sam 50-60, dao gas i prošao. Ja kočim pred raskrsnicom pa i nije strašno, ali šta da sam dodao gas jer je on morao da stane?
  2. Odličan putopis. Jako lepo.
  3. Jos da se okupaste... Ne bi bilo hladno sigurno.
  4. Ništa ja ovde ne bih dirao, integrisani žmigavci, sekao podrep. Samo nove gume, i to je to.
  5. Lepe fotke ali ipak daleko od originala. Ako je daleko motorom onda u Pariz avionom. I ostanes 7 dana. A moze i 15.
  6. Ibaneza možeš da ponudiš onom muzičaru iz Čorbe, nekada je imao radnju u Skadarliji, ne znam da li je još uvek tamo.

    1. bugiman

      bugiman

      Iskreno mnogo je to cimanja :)

      Kupice valjda neko, ne zuri mi se. Hvala za info, ako bas gori icicu :)

    2. Jupiter

      Jupiter

      Video sam piše Beograd, pa sam pomislio staviš ove slike u džep i svratiš kada si u prolazu, bar da ti kaže da li bi i koliko para dao.

    3. bugiman

      bugiman

      Moze i tako, hvala :)

  7. Sorry bro.
  8. Video sam kod Lakija pre nekog vremena slicnu u dobrom stanju, pa pitaj njega. Mislim da je cenio 30 eura, nisam siguran. Lucky Valdano.
  9. Super! Ako niste bili prvom prilikom pravac Pariz, i u parku ispred Luvra u slicne zelene stolice, pogled u jezerce i ruzicnjake...
  10. Jupiter

    Hrana!

    Od ovoga ces dumres.
  11. Prvi video, jbg težina i nepoznat put, možda su zaista tek u penziji krenuli da voze. Sreća nije ga udavio motor, a zabo glavu ne mrda. A drugi sa biciklistom je top! Prvi biciklista do mora stiže.
  12. Ovo imaš da iznajmiš kod nas, radi neki matori Voja frizer iz Njegoševe.
  13. Cinjenica je da kolega nije bio oprezan. Osim sto je puna, u pitanju je desna krivina.
  14. Ako je to pre Stepojevca kafana, iz pravca Beograda, nije dozvoljeno skretanje levo, puna je linija.
  15. Malo jučerašnjeg off road-a.
  16. Odgledao prvi deo. Meraklijo SVAKA CAST!
  17. Poceo da gledam. Amerikanizovani Bosanac. Vrlo dobra produkcija. Odlicna muzika na pocetku.
  18. Neodlučan si, muči te zubobolja? Izaberi spravu za sebe.
  19. Odlično, lepo predstavljeno!
  20. Naravno da je bolje sivo jer se gađa sa fuzasterom i ramom, mada mi se čini da je ipak trebalo da bude crno sve.
  21. Moras da sednes na svaki i sam da zakljucis o udobnosti, za neke ces odmah videti da nije to to.
  22. Pored navedenih BMW F650 i to onaj do 2000.
  23. Po 4 motora u garaži da nam stoje. Za grad, za stazu, za put, i za brdo.
  24. I u pravu je bila, vidi na sta lici.
  25. Bilo koja polusintetika od 10-40 do 15-50. Ja u 2003. sipam 15-50, ipak je to 14 godina voznje.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja