Jump to content

Moto Zajednica

Jupiter

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1026
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Jupiter

  1. Jupiter

    Kupujem tablet

    50 evra, moze i u dinarima.
  2. Jupiter

    Kupujem tablet

    Imam vivax neki 10 ili cak 11 inca, kupljen pre 4, 5 meseci. Radio nista, skuplja prasinu. Placen 17, 18 hiljada, sa boljim procesorom cini mi se od nekog samsunga mozda u tom cenovnom rangu tada. U Gigatronu kupljen, morao bih da se potrudim da nadjem racun, pokusao jednom prilikom iznerviran sto skuplja prasinu, nisam uspeo. Ako ti je interesantno, rado bih se rastao od njega... Model tpc 100 3g
  3. Moje dete spavalo u istom ovakvom do skoro, dobar krevetac, u Aksi kostao nesto oko 20 hiljada. Bez duseka, naravno. A imam i ovakve puzzle.
  4. Fazer 2008. kojeg sam ja hteo pazariti je prodat... Stajao u garazi, otisao za smesne pare.
  5. Bandit ima 3 komada?!
  6. Rekli su o samopouzdanju. Slikano u DZ Mirijevo.
  7. "Bog je stari dušmanin!" Desanka Maksimović
  8. Iannone, hvala na odgovoru.
  9. A nisi uspeo pronaci nacin da joj pojasnis, motivises je? Moja je cerka jos uvek mala, ali me zanima misljenje, situacija.
  10. Pozdrav Zoliška.
  11. SV je onaj motor zbog koga se, dok se provlacis nepropisno kroz guzvu, slatka pandurka siroko osmehne i slegne ramenima. Od ovoga manje bitno, Strasilo ti je objasnio sustinsku razliku izmedju ova dva modela. Stil voznje.
  12. Slazem se sa hard_rockom. Hard Rocko, kao Rocco Siffredi. Elem, sta htedoh reci, probao si SV, definitivno treba da probas i Bandita pre nego sto doneses odluku. A mozda i taj ZR7 valja videti, mada ga ja nisam vozio. Bandita jesam. SV je poletniji, brzi, veseliji. Bandit je masivan i brz, ali ti kada stignes na 7000 obrtaja, ti vec ides 100 km/h. Sta znam, mozda te vise lozi to ubrzanje od 100 do 200 km/h. Probaj, vidi, stavi kacigu, montiraj vizir. Polako i pun gas.
  13. Koliko se krece ne znam, nisam gledao oglase. Ovaj sa slike je moj i razmisljam da ga prodam, uzmem nesto novije.
  14. A sa koliko love raspolazes, mozda mozes da dobacis do 2003. godista?
  15. Znači policajce kriminalce slobodno snimajte.
  16. Ja ovo tek sad videh, pa ako propadne rezervacija ti posalji pp.
  17. Barista, molim te jedan ristreto i dobru cenu za vizir!
  18. Interesantno i meni. Mozda mozemo da licitiramo. Kolega koji se prvi javio ima prednost. Dobro bi dosla i neka slika.
  19. Arghh... More mi se... Bole me brige, sutra cu ja pre zore na +7 da zaverglam. Srecna prodaja, motor stvarno lepo izgleda na slikama.
  20. Slazem se Alekre u potpunosti, ali takvi motori kod nas (u oglasima bar) zaista jesu prava retkost, plus cena im najcesce nije prava sitnica.
  21. Zaista je mala verovatnoca da te u nekom trenutku nece povuci brzina, ubrzanje, superiornost koju imas u sabracaju sa motorom od 500-600-700ccm. Manje kubikaze su sasvim dobre za pocetak, pruzaju pregrst zadovoljstva, a ne mogu tek tako da te dovedu u po glavu rizicnu situaciju. Za te novce koje imas kupis mehanicki ispravan motor, bez previse ulaganja (racunaj da ako na motoru ne dobijes vrlo dobre, ti stavis nove gume i kocnice). Estetika i nije toliko bitna, da li je oguljen, farban, zut, siv...
  22. Najbolji motor je nov motor! Ja sam npr. čuo ventile na Suzukiju posle Jocinog štelovanja (jer to ne radi svako). Svaki majstor bez izuzetka kiksne ponekad, i svakako da postoje oni loši, ali gorepomenutog Zvonka bih ja svrstao u koš sa dobrim majstorima.
  23. Znam krivinu. Predivni predeli.
  24. Ovo Divčibare?
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja