Jump to content

Moto Zajednica

miinja

Članovi
  • Broj tema i poruka

    175
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: miinja

  1. На прослави Дана државности у Орашцу, кажу неки, није било Државе! Ја се не слажем, тамо је био Краљ и био је народ, много народа - ето вам Државе - ЖИВЕЛА КРАЉЕВИНА СРБИЈА! ЖИВЕО КРАЉ

  2. miinja

    uvex boss

  3. je li rodjo a jesi li ti siguran da taj restoran može da primi sve nas pošto vidim da će tu biti baš dosta ljudi pozz i kao što već negde rekoh neka vam je srećno osnivanje kluba i da da Bog da se samo vidjamo u zdravlju i veselju
  4. Ma Svajcarska je zakon, pogledas levo ljubicasta krava, pogledas pravo mrmot zavija cokoladu u foliju, pogledas levo medved sa kacigom pravi mehurice, znaci zakon......

    1. Prikaži prethodne komentare  1 more
    2. Nadalina

      Nadalina

      Znaci, idemo u Svicu!!! :D :D :D

    3. pronto

      pronto

      'el to kad se vracas iz Holandije,ili vazi i kad se ulazi sa juga?

    4. sikiriki

      sikiriki

      i svi rezu sir svajcarskim nozicima, dok srecno jodlaju po padinama alpenlenda.

  5. 55 yura
  6. miinja

    uvex boss

    20 yura zadnja cena
  7. može da se pošalje aksom nije problem a cena pa neka bude 60 e početna
  8. evo kako to izgleda
  9. miinja

    uvex boss

    nikome ne treba kaciga od 25 yura
  10. cena simbolična
  11. nemoguće da nikom ne treba
  12. fabrički auspuh od kawe zr7s na prodaju cena čista simbolika neznam ni sam koliko to vredi ako nekome treba verovatno ćemo se dogovoriti
  13. miinja

    uvex boss

    verujte mi toliko najmanje vredi ova kaciga
  14. miinja

    uvex boss

    evo
  15. miinja

    uvex boss

    kaciga uvex boss veličina l očuvana solidno 25 e tel 064 85 03 565
  16. Putujem ja Uvjek bez kofera Putujem sam Iza sebe ja ne gledam ...

  17. vidim da je bilo super baš mi je drago što ste se dobro proveli
  18. ja sam visok oko 175 i težak 85 kg i meni je veća za ceo broj znači meni bi odgovarala veličina L koju ću i da poručim ako ovu prodam, ima i postavu koja se skida
  19. nikakav komentar
  20. veličina XL nova ne raspakovana boja sivomaslinasta http://www.louis.de/_4035e392b608ba33d5cddc6f1642e253b4/index.php?topic=artnr_gr&article_context=detail&grwgr=115&wgr=800&list_total=38&anzeige=0&page=2&artnr_gr=205816 tel 064 85 03 565 40 yura
  21. ovo su moji klinci pa su me molili da izbacim njihove fotke tako da mislim da ne smetaju
  22. često se nisam slagao sa tobom ali sada mislim da si potpuno u pravu ja sam do skoro nosio neku polovnu uvex koja je bila očuvana baš dobro a sad sam uzeo nolana mada i dalje čuvam kintu za novi SCHUBERTH i onda je to to
  23. gde mogu da kupim vezir za ovu kacigu ???
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja