Jump to content

Moto Zajednica

miinja

Članovi
  • Broj tema i poruka

    175
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: miinja

  1. sad sam stigo kući ko nije bio nezna šta je propustio
  2. A IZ PRAVCA RAŠKE KOJE BOJE JE LINIJA POŠTO I JA DOLAZIM
  3. u ušću ne ibru se održava evropsko prvenstvo u kajaku idem malo danas da pogledam a možda budu i fotke

    1. Mikulanac

      Mikulanac

      ja sam par puta naleteo na to takmicenje... ajooojj sto je to dobro

    2. miinja

      miinja

      stim što je sada prvi put to evropsko prvenstvo a ibar je veliki zbog kiše pa je i brz super je to videti evo sad sam se vratio sa prve trke bilo odlično

    3. virus

      virus

      ima li slika?

  4. zaboravio sam da kažem da sam upoznao kobaju i tomu i da mi je drago zbog toga
  5. morao sam da se vratim kući danas zbog posla jutros krenuo - malopre stigo , bilo odlično svaka čast organizatoru
  6. ja stižem kao i uvek a vi oladite pivo
  7. pošto ja imam nešto malo preko 300 km ja sam sad ustao i za sat krećem tako da se vidimo
  8. dolazim i ja kao i uvek sam iz raške
  9. još jednom da probam text nije moj ali verujte mi da ga vredi pročitati posebno sada na početku sezone i morao sam malo da ga izmenim Zadnjih dana, kao i na početku svake nove sezone, zasuti smo vestima o stradanju naših kolega motociklista u saobraćajnim nezgodama. Dali treba na sva usta pevati hvalospeve o performansama, snazi, obrtnom momentu, kočionom sistemu, sistemu ubrizgavanja, brzinama i drugim karakteristikama modernih prestižnih motocikla, a istovremeno ne reći jasno i glasno, da će se svaki motocikl raspadnuti u komade ako udari u neku prepreku i da na njima vozač ima manje šanse da preživi nego na običnom biciklu. U tom cilju iznosim ovde neke lične zaključke i aksiome do kojih sam došao ili čitanjem brojnih tekstova o motociklizmu ili ličnim razmišljanjem o načinima bezbedne vožnje motocikla, kako bi ista postala uživanje, a ne neprijatnost ili tragedija. Opšti pogledi i upustava] 1. Ne narušavaj režim saobraćaja - prilagodi brzinu i poštuj propise. 2. Koncetraciju i pažnu podigni na najviši nivo u svakom trenutku i na svakom mestu. Oprema smanjuje dobro opažanje. 3. Čuvaj se prvih dana nove sezone, prvih kilometara u toku duže vožnje i prvih minuta posle starta jer nisi prilagođen. 4.Čini sve radnje i poteze (pa makar bili i neočekivani promena migavaca stezanje i puštanje kočnice ako stojiš) samo da skreneš pažnju na sebe. 5. Ne vozi u prvom sumraku i po lošem vremenu. 6. Uvek nosi potrebnu opremu. 7. Nikad ne dozvoli da te na ulici obuzme takmičarsko osećanje. 8. Preduzmi duzu i komplikovanjiu radnju ili put ako je bezbedniji. 9. Ako kupiš trkačku repliku - vozi samo na pisti ili nekoj sličnoj površini, a ne u saobraćaju. Najefikasniji lek za prevenciju svih opasnosti: - Ako je loš put - smanji brzinu, - Ako je slaba koncetracija i pažnja - smanji brzinu - Ako je loše vreme - smanji brzinu - Ako je gužva u saobraćaju - smanji brzinu - Ako nepoznaješ put ili krivinu - smanji brzinu - Ako su okolo drski i bezobrazni vozači - smanji brzinu - Ako hoćeš da sačuvaš vozilo - smanji brzinu - Ako hoćeš da sprečiš svakakvu neprijatnost - smanji brzinu.
  10. u dolini jorgovana
  11. xaxa pa na skener mi bilo najbliže u svakom slučaju skener ne ide uz čizme
  12. slikano jutros
  13. može i zamena za nešto od motoopreme
  14. vansezonska cena
  15. http://www.louis.de/_20901b60db2c9c2c42c6030bdd69261837/index.php?topic=artnr_gr&article_context=detail&grwgr=190&wgr=824&list_total=13&anzeige=0&page=1&artnr_gr=202967 čizme 43 br samo jednom nošene na tel 064 85 03 565 2000 dinara
  16. http://www.trojka.rs/vesti/8378-putina-docekuju-nocni-vukovi.html?ref=sections
  17. kaciga je prodata
  18. miinja

    uvex boss

    ajd da probamo još i ovo 1500 dinara :'(
  19. nova , cena 70 e toliko sam je i platio veličina xl 064 85 03 565 http://www.louis.de/_40837d307505df6ee2537a0bd558f52ddb/index.php?topic=artnr_gr&article_context=detail&grwgr=150&wgr=836&list_total=28&anzeige=0&page=3&artnr_gr=504870
  20. miinja

    ranac iz luisa

    jeste deki je u pravu jebo deset eu , ja jutros nisam gledao poruke a sinoc nisam izbacio br mobilnog u svakom slucaju dugujem pivo kad se negde sretnemo a ranac je prodat moze zatvaranje teme
  21. miinja

    ranac iz luisa

    ranac i dalje aktuelan evo tel 064 85 03 565 a mogu da ga pošaljem aks poštom
  22. miinja

    ranac iz luisa

    evo imaš link od kanarinca mislim da je 20 litara
  23. miinja

    ranac iz luisa

    10 yura kao nov nošen na par vožnji
  24. Ivo Andrić ima 14.000 fanova na FB-u. Ekrem Jevrić 42.000, Kristijan Golubović 68.000, Jelena Karleuša 182.000. . . Ovaj nobelovac je jednom prilikom napisao: "Dodju tako, vremena, kada pamet zašuti, budala progovori, a fukara se obogati.''

    1. Prikaži prethodne komentare  3 more
    2. lazakamikaza

      lazakamikaza

      Merilo nego sta! Strasno ali istinito - izgleda nam dosla ta vremena!

    3. Izvidjac

      Izvidjac

      svaka mu je na mestu!

    4. piki

      piki

      kao da je pisano o mom gazdi!

  25. miinja

    kawasaki z

    je li ovo zr7 koliko para i koje je godište
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja