Jump to content

Moto Zajednica

miinja

Članovi
  • Broj tema i poruka

    175
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: miinja

  1. pozz.dobro doso a odakle iz hr.
  2. Pozzz, i ja vozim apriliju samo 125 tuareg wind dobro doso.
  3. BOG TI POMOGO JUNACE I NIKO TI NISTA NE MOGO
  4. Vozim apriliju tuareg i vozio sam je danas i juce po snegu pa ti vidi dal sam dobro :-[
  5. Imam apriliju tuareg 125, mnogo mi trosi dvotaktnog ulja kada se motor ugasi po neka kap kapne iz auspuha,pa me zanima da li ima neko stelovanje za smesu benzina i ulja i da li bi ja to mogao sam da uradim.UNAPRED HVALA
  6. Moje ime je Milan 1970 god. ja sam LUD za motorima :o
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja