ima li kakav komentar sem pera koji je sve današnje oglase ocenio nekim svojim sudom i ipade čovek expert da mi je samo da ga jednom upoznam da vidim kako čovek ocenjuje nešto što nije video
Verujem ti posto vidim da si iz Raske, ali je prilicno bezveze da ako nas vec "njihova policija" ne trkeljise onda da to uradi nasa pri povratku, ne razumem...
ma brate sve što sam napisao tako je a da li bezveze ili nije :neznam:
moj savet (možete da poštujete a možete da se smejete )
ne idite na kosovo bez dokumenata i registrovanog motora , kada se budete vraćali imaćete problema
naravno
ja živim deset kilometara od rudnice, tako da se prelazi sa ličnom kartom a još ovo srpska policija je prošle godine u povratku bajkera sa kosova kontrolisala motore i registracije tako da je dosta vozača popilo prijavu
Kako se zove muški polni organ s obzirom na njegovu starost: od 0-18 - Rastko 18-23 - Željko 23-33 - Tvrtko ...33-45 - Nedeljko 45-55 - Mirko preko 55 - Spomenko!
petak i subota mnogo dobro,ko je hteo kupanje voda bila topla u moru ma bilo dobro, muzika dobra , društvo odlično , organizatori za svaku pohvalu, a biće i fotki samo da još malo odmorimo