Jump to content

Moto Zajednica

miinja

Članovi
  • Broj tema i poruka

    175
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: miinja

  1. miinja

    kawasaki zr7s

    aktuelno
  2. miinja

    ranac

    1000 dinara
  3. miinja

    kawasaki zr7s

    može i zamena uz moju doplatu za Honda Shadow 750 ili neki vulkan 800 ili tako nešto
  4. miinja

    kawasaki zr7s

    ima li kakav komentar sem pera koji je sve današnje oglase ocenio nekim svojim sudom i ipade čovek expert da mi je samo da ga jednom upoznam da vidim kako čovek ocenjuje nešto što nije video
  5. koji ti motor voziš

  6. miinja

    kawasaki zr7s

    HVALA neznam šta znači jaka cena ako misliš da je mnogo novca koja je tvoja ponuda možda se i dogovorimo o ceni uvek može da se razgovara
  7. miinja

    ranac

    prodajem ranac za planinarenje sa aluminijumskom konstrukcijom kome su potrebne sitne opravke 15e
  8. miinja

    kawasaki zr7s

  9. miinja

    kawasaki zr7s

    2003 godište prešao 41000 nove gume u extra stanju 3500e
  10. evo malo fotki sa skupa
  11. pre oko dva sata došao sa skupa u gradu piva apatinu

    1. miinja

      miinja

      1000km obratno

      ali vredelo je

       

  12. sad sam stigao sa skupa 1000 km obratno lepa tura a fotke malo kasnije
  13. ide li ko za apatin sutra da ne putujem sam

    1. Prikaži prethodne komentare  2 more
    2. ThePainkiller

      ThePainkiller

      Ja idem iz Novog Sada... Popodne oko 18h...

    3. miinja

      miinja

      ja krećem iz raške oko 8 tako da ću biti ranije u novom sadu evo mog tel pa ako ideš ranije javi se 064 85 03 565 minja

    4. ThePainkiller

      ThePainkiller

      Nazalost, ne mogu ranije jer radim do 17h...

  14. eto ja sam rešio da vas posetim i da vidim kako od jelena pravite pivo poz od minje iz raške
  15. ranko care evo i mene na šestoj fotki od vrha koja je snimljena u jarinju
  16. zna li neko ko nastupa na koncertu
  17. Verujem ti posto vidim da si iz Raske, ali je prilicno bezveze da ako nas vec "njihova policija" ne trkeljise onda da to uradi nasa pri povratku, ne razumem... ma brate sve što sam napisao tako je a da li bezveze ili nije :neznam:
  18. moj savet (možete da poštujete a možete da se smejete ) ne idite na kosovo bez dokumenata i registrovanog motora , kada se budete vraćali imaćete problema
  19. naravno ja živim deset kilometara od rudnice, tako da se prelazi sa ličnom kartom a još ovo srpska policija je prošle godine u povratku bajkera sa kosova kontrolisala motore i registracije tako da je dosta vozača popilo prijavu
  20. Kako se zove muški polni organ s obzirom na njegovu starost: od 0-18 - Rastko 18-23 - Željko 23-33 - Tvrtko ...33-45 - Nedeljko 45-55 - Mirko preko 55 - Spomenko!

    1. mozart junior

      mozart junior

      znaci moj se zove zeljko xD

  21. petak i subota mnogo dobro,ko je hteo kupanje voda bila topla u moru ma bilo dobro, muzika dobra , društvo odlično , organizatori za svaku pohvalu, a biće i fotki samo da još malo odmorimo
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja