pre neki dan ja da upalim mahinu kad ono kao da prokliza nešto u agregatu ja ponovim on upali i posle toga još jednom se to javilo kao da je upaljen motor pa pokušaš ponovo na taster takav je zvuk da li neko zna u čemu je problem
hvala unapred
ja idem svake god i uvek sam se proveo odlično
a što se tiče ko šta vozi mene to ne zanima mada volim da vidim dobar i lep motor kao i svi mi ali sam ove godine video lika koji je u sarajevo došao sa apencem i brate džaba je nekom HD kad mu služi za put od kuće do kaffea :-[
u svakom slučaju ovo nemojte da propustite
torbe neću da odvajam sve tri 90 e plus ploča koja ih drži plus navlake za kišu
u luisu su iste 100e
zapremina 80 l
bočne po 12 l plus što mogu da se sa povećaju duplo sa kajševima
Mislis da ovo moze da pase na Viraga?
mada smesno bi mu stajalo platnene.....
nikad ih nisam video na viragu ali ako daš 90 evropljana ti ćeš biti prvi sa ovim torbama ;šala neznam stvarno našta bi to ličelo
sve ovo što ima na slici ima u pakpvanju
bočne torbe se kače na kajševe i neku platnenu ploču koja ide preko sedišta (ili ispod neznam ni sam )
sve to ima u pakovanju
evo ih u luisu
http://www.louis.de/_40a9dbcce5fff3e6bb59ae6431bd5f4f0b/index.php?topic=artnr_gr&article_context=detail&grwgr=525&wgr=221&list_total=24&anzeige=0&page=1&artnr_gr=10025335
ima li ova honda 95 godište ???
šta mislite o ovom motoru , nije za mene već za jednog drugara koji je visok 194cm
našo ga je u švajcarskoj na nekoj aukciji za 300e,pa pita koliko li će da mu izadje na naše table