Jump to content

Moto Zajednica

miinja

Članovi
  • Broj tema i poruka

    175
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: miinja

  1. pre neki dan ja da upalim mahinu kad ono kao da prokliza nešto u agregatu ja ponovim on upali i posle toga još jednom se to javilo kao da je upaljen motor pa pokušaš ponovo na taster takav je zvuk da li neko zna u čemu je problem hvala unapred
  2. ja idem svake god i uvek sam se proveo odlično a što se tiče ko šta vozi mene to ne zanima mada volim da vidim dobar i lep motor kao i svi mi ali sam ove godine video lika koji je u sarajevo došao sa apencem i brate džaba je nekom HD kad mu služi za put od kuće do kaffea :-[ u svakom slučaju ovo nemojte da propustite
  3. radim vez i štampu na majcama 064 85 03 565 raška
  4. miinja

    torbe iz louisa

    ako se vi dogovorite ok i dalje aktuelno
  5. miinja

    torbe iz louisa

    torbe neću da odvajam sve tri 90 e plus ploča koja ih drži plus navlake za kišu u luisu su iste 100e zapremina 80 l bočne po 12 l plus što mogu da se sa povećaju duplo sa kajševima
  6. miinja

    torbe iz louisa

    Mislis da ovo moze da pase na Viraga? mada smesno bi mu stajalo platnene..... nikad ih nisam video na viragu ali ako daš 90 evropljana ti ćeš biti prvi sa ovim torbama ;šala neznam stvarno našta bi to ličelo
  7. miinja

    torbe iz louisa

    sve ovo što ima na slici ima u pakpvanju bočne torbe se kače na kajševe i neku platnenu ploču koja ide preko sedišta (ili ispod neznam ni sam ) sve to ima u pakovanju
  8. miinja

    torbe iz louisa

    evo ih u luisu http://www.louis.de/_40a9dbcce5fff3e6bb59ae6431bd5f4f0b/index.php?topic=artnr_gr&article_context=detail&grwgr=525&wgr=221&list_total=24&anzeige=0&page=1&artnr_gr=10025335
  9. miinja

    torbe iz louisa

    nije valjda da nikome ne trebaju torbe
  10. prodajem torbe nove neraspakovane 90 e kontakt 064 85 03 565
  11. želim svim članovima kluba puno kilometara pa da se samo sa srećom vidjamo
  12. najbolje ti je da celu jaknu potopiš u preradjeno ulje i onda se fleka ne vidi, to ti pričam iz ličnog iskustva ;D ;D ;D ;D
  13. a ovako izgleda posle veselog spusta na ibru nije moto skup ali posle žuraje je isto , :o za par sati se sve skloni
  14. pozdrav iz raške
  15. miinja

    Dakar 2010

    SVE POHVALE ZA GABORA :)
  16. miinja

    mk CRNA REKA

    NEBI DA SE HVALIM ALI I JA SAM OD SKORO PONOSNI ČLAN MK CRNA REKA
  17. KAD ĆEMO NA KOSOVO ???
  18. prodata za 1000f što nije mnogo motor nije paljen dve sezone videćemo kakav je kad dodje u srbiju
  19. 856 švajcaraca je 18 sati pre isteka licitacije
  20. javljam sigurno koja će biti cena na kraju
  21. sutra mu se završava aukcija, danas počeli da dižu cenu
  22. pa nije da niko nema tu hondu
  23. znači evo sad smo se čuli ima oznaku vfr 750 f mislim da ima 95 god u belij boji ??? ako neko zna više , da mi nešto kaže o tom motoru poz i hvala
  24. pa i ja ga pitam za to ja sam mogao da nadjem samo do 85 god nešto mi tu nije jasno ???
  25. ima li ova honda 95 godište ??? šta mislite o ovom motoru , nije za mene već za jednog drugara koji je visok 194cm našo ga je u švajcarskoj na nekoj aukciji za 300e,pa pita koliko li će da mu izadje na naše table
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja