sad sam došao sa skupa i mogu da kažem da KO NE ZNA KAKO TREBA DA IZGLEDA JEDAN PRAVI SKUP SA PRAVIM GOSTOPRIMSTVOM SA MESTOM KAO IZ BAJKE, SA DOBROM MUZIKOM I JOŠ BOLJOM KLOPOM,TREBA DA POSETI ULCINJ I PIRATE a fotke malo kasnije
ja krećem iz raške u petak ujutru ako je neko raspoložen da se nadjemo uz put verujem da ovo treba posetiti, upoznao sam pirate momci su strava a ako niste onda ću vam pričati kako je bilo
ja živim na deset km od granice u srbiji, ja idem jednom nedeljno preko punkta po plin koji je tamo 38 din , i nikad bez dokumenata ali mi ne traže uvek, odavde za mitrovicu ti niko neće tražiti zbog gužve ali u povratku su prošle godine tražili na kosovskoj strani
e sad odluči sam
veličina L nove 30 evra
064 85 03 565
http://www.louis.de/_40ca54d1d76aa5e1210d274253fa4e43e8/index.php?topic=artnr_gr&article_context=detail&grwgr=180&wgr=711&list_total=35&anzeige=0&page=3&artnr_gr=201264
e pa stručnjak nije ime proizvodjača čičak trake
Louis Neopren Kniewärmer
* aus wärmendem Neoprenmaterial.
* individuell einstellbar durch 2 Klettverschlüsse
* können auch über der Hose getragen werden
* Material: 78% Polychloropren, 22% Nylon
i sad kad se to prevede bude ono što je već napisano
PRODATO
A šta je to Велцро?
:D :D :D :D
Ja ne znam zashto...al crkoh od smeha :D
ni ja ne znam sta je ali tako je preveo google prevodilac sa nemackog to je valjda kopcanje na cicak ???
Луј неопрен колена Уармерс
* Направљен од топлог неопренска материјала.
* Појединачно са подесивим два Велцро затварања
* Може се носи преко панталона
* Материјал: 78% полихлоропрена, 22% најлон
cena 1000 dinara veličina l - xl novi tel 064 85 03 565
to je to samo nisam znao kako se zove meni je sekula pre nedelju dve doneo za moj nolan koji je pre toga maglio kao lud sve sam vozio sa polu podignutim vezirom a kaciga nova i to sam postavio unutar vezira skinuo zaštitne folije i sadf je to to
ali kada psuješ ,pevaš ili jednostavno razgovaraš sam sa sobom :o onda je normalno da se isprlja i unutra jel ja nemogu da :-X non stop dok vozim, tako da me je zanimalo kako se čisti
i hvala sad znam
ZNAČI SAMO VLAŽNA KRPA ZA NAOČARE I TO JE TO
ja sam već ovo pitao na nekim drugim forumima ali mi i dalje nije baš jasno
kažu samo voda i krpa , e sad jbg ako skinem taj anti fog to više nije to ???
nove neraspakovane po ceni koliko sam ih platio 25 yura
064 85 03 565
http://www.louis.de/_106f052149729f9ac3cb85d019ee8bc7e0/index.php?topic=artnr_gr&artnr_gr=20016091