najbolje je ispod sedšta ali onda nemože da se stavi ova velika što ide odozgo tako da ako se voziš sam može i ona a ako imaš suvozačicu onda ti torba i ne treba ;D
danas stigla kaciga od sekule
http://www.louis.de/_20dc7658a15ac3bff99ce198b289730e5b/index.php?topic=search&searchterm=50474405&cmd.x=16&cmd.y=0
probana danas za ove pare kaciga dobra
buni me kopča ali navikućemo nekako