Jump to content

Moto Zajednica

miinja

Članovi
  • Broj tema i poruka

    175
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: miinja

  1. pozdrav
  2. pozdrav
  3. i ja ocu definitivno Schuberth ali ja sam razmisljao o C2 ili C3 ali ja nesmem da je uzmem dok ne probam u svakom slucaju cestitam na izboru
  4. pozdrav i dobro dosao
  5. pozdrav a koji voju cvaju vozis ???
  6. i ja
  7. sve cestitke mladencima
  8. pa jel opet dobro dosao
  9. mnogo lepe slike bio tad na odmoru sa klincima ali sledece god zlatibor se ne propusta pozzz
  10. moje su l-xl i mislim da vecini odgovaraju
  11. pozdrav
  12. imam ja ovo i mislim da sam mnogo platio 20e od dejana iz bg ali tada nisam znao za sekulu u svakom slucaju dok sam bio na moru vozio sam uvece u sortcu i sa ovim stitnicima od vetra za kolena i nije losa stvar
  13. miinja

    Crna Reka...

    Zasto su ga izbacili iz centrra jer i on je Brat Bajker...Ako je vec prihvacen kao i svi ostali i ako je kao sto vidimo sve bilo kako treba, zasto bi nesto lose napisao? Kako pise u nedeljniku vreme bio je izlozen psovkama, izveden pred masu...Odatle proteran napolje iz kampa a malo je falilo da radi ashov ili lopata i to od brace po tockovima. Dali je to Srbija na pragu zaceca bajkerskih bandi,koje je najlakse povesti i poterati za gajbu piva i malo salame? Brat Bajker ne napiše prvo ciničan tekst,pa onda ode da vidi šta se tamo dešava ! http://www.vreme.com/cms/view.php?id=886747 ja licno islim da sam maximalno tolerantan ali da ja kod svoje kuce pravim zurku i da pozovem istomisljenike i prijatelje i da neki lik dodje i pljuje na moju kucu i moju porodicu neznam dal bi ga lepo ispratio kao sto je ispracen novinar ali mislim da nema razloga da ga pominjemo ko je hteo dosao je ko nije nije i to je to
  14. pozdrav i dobro dosao
  15. pozdrav
  16. pozdrav i dobar ti motor
  17. pozdrav
  18. pozdrav
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja