Jump to content

Moto Zajednica

miinja

Članovi
  • Broj tema i poruka

    175
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: miinja

  1. čuo sam nešto interesantno za turiranje -kaže-kad bi jednog kauboja konj preneo preko neke pustinje i on na kraju uzme jednu motku pa udri po konju da mu izrazi zahvalnost za uslugu :zbunjen: E TO JE ISTO I SA MOTOROM TURIRANJE
  2. miinja

    bisage

    kupio bi bisage za hondu shadow 750 ako imate ili znate nekog ko ima javite
  3. MOGU DA POZOVU I KARLEUŠU DA BI BIO DOBAR ODAZIV
  4. ne lupaj majica je dobivena na moto skupu u ulcinju/ali to nema nikakve veze sa tobom i to što ti ne ideš na kosovo ne treba podcenjivati ljude koji tamo idu i još nešto-mislim da tema ide u pogrešnom smeru-vozi bre de oćeš
  5. БАШ БИ ВОЛЕО ДА ВИДИМ ТЕ КОЈИ БИ ТО ДЕЛИЛИ А ЈОШ ВИШЕ ОНЕ КОЈИ БИ СЕ ТОМЕ ЛЕПО НАСМЕЈАЛИ
  6. i moja se porodila dok sam bio tamo/99/i nisu tri dana mogli da me nadju da mi kazu da sam postao otac jedne devojcice koja sada osvaja sva moguca zlata na karate takmicenjima
  7. jedan bajker je napisao nešto lepo o vožnji na kosovo i o tome gde se ide И није то далеко, 4 сата вожње и није то негде тамо, то је ту, врло близу, и не живе тамонеки...већ Марко, Илија, Дејан, Мирослав, Владо, Марина, Славица..... Људи којиимају своје животе, са избором да остану на почетку Србије и да нас подсећајушта су праве вредности. И накрају знам да ће моја застава стојати на мом мотору, сада малко више него досад, мало поноснија него до сад и мало јача него до сад и ту ће бити док год јабудем седео испред ње, јер другу немам нити је желим. a za benzin će se valjda potruditi neki
  8. miinja

    bmw r1150 r

    hvala
  9. miinja

    bmw r1150 r

    ima li neko nešto da kaže o ovom motoru-neko ko ga ima šta misli o istom-HVALA
  10. 2 dinara duplo više nego si ga ti platio - daj cenu pa možda se dogovorimo inače sam zainetresovan
  11. miinja

    Trabant

    a ovaj
  12. ni 99 nismo čekali benzin nego smo odmah otišli i to u uniformi
  13. EVO I NAŠEG BRATA ŽARKA MANDIĆA
  14. koliko je para registracija
  15. imam ja jedan nemački zardjao ali može da se peskari i sredi
  16. a šta misliš da uzmeš sobu u motelu
  17. e druze,a kako ces ti podici cisternu od tone? pa jes o tome nisam razmišljao još ništa uradio nisam
  18. daj neki tel da ih nazovem
  19. to je skupo trebaju mi za vodu za zalivanje ima da se nadje od 50 do 6o eu
  20. plastičnu cisternu od tone-kupio bi dva tri kom ako neko ima nek se javi ili ako neko zna gde ima ili ako neko zna nekog ko zna nekog gde ima opet neka se javi
  21. miinja

    mk CRNA REKA

    jedan moj ortak je imao običaj da kaže -POPISMO JA I KUM LITAR VINJAKA-DODUŠE KUM PIO SOK...
  22. a slike
  23. miinja

    uljni radijator

    ima 12 rebara a cena je 2500 a fotke može večeras
  24. miinja

    uljni radijator

    korišćen jednu sezonu i sad se prodaje zato što smo kupili drva za vikendicu
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja