Jump to content

Moto Zajednica

miinja

Članovi
  • Broj tema i poruka

    175
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: miinja

  1. miinja

    bayk prsluk

    hvala na ponudama , od zamena može nešto od dodatne opreme za hondu shadow 750 aero 2006
  2. miinja

    bayk prsluk

    ok to je zato što nije pravljen za vitezove :'( :' već za baykere - vozače motora
  3. miinja

    bayk prsluk

    nikom se ne swidja prsluk li cena
  4. miinja

    bayk prsluk

    je li prsluk skup ili vam se ne swidja
  5. miinja

    bayk prsluk

    Što brate?Misliš nisam video cenu pa ne vidim gde ću,u pravu si skroz,nisam video. Ma miinja izvršio diverziju sa dopunom posta A prsluk izgleda odlično ! Deluje da traje doživotno ! veruj da traje
  6. miinja

    bayk prsluk

    Što brate?Misliš nisam video cenu pa ne vidim gde ću,u pravu si skroz,nisam video. swe ok , nisam cenu ni postavio prvo ,zaboravio , a prsluk je odličan
  7. miinja

    bayk prsluk

    na prodaju nov prsluk veličine xl-xxl može da se podešava - cena 100eu
  8. hvala , imam drugara koji ima magnu zivi u vicenci to je motor koji ide kao zmaj ,a shadow je za uzivanje / kruzer / sam moras da odlucis zasta ti treba motor inace kupovinom bilo kog motora od ova dva neces nista da pogresis
  9. ovo je moj motor shadow 750 aero
  10. miinja

    čizme HD

    xaxa valjda je sad ok
  11. miinja

    čizme HD

    Na prodaju zenske (možda i nisu ženske) cizme Harley - Davidson ORIGINAL, sa minimalnim tragovima koriscenja. Cizme su kao nove, jedino se po djonovima malo vidi da su koriscene. Odlicno ocuvane. Prelepo izgledaju. Velicina 38. https://www.kupujemprodajem.com/Harley-Davidson-cizme-kao-nove-VRH-9120673-oglas.htm?filter_id=1240689 inače čizme su vlasništvo jednog mog drugara pa reko da pomognem oko prodaje
  12. miinja

    Nakovanj

    koliko ovo košta
  13. miinja

    Nakovanj

    koliko ovo košta
  14. vidjao motor par puta uživo , onaj ko ga kupi verujem da će da ga služi ko prethodnog vlasnika . ima jednu manu NIJE NOV sve ostalo je u fulu
  15. potrebne gume za hondu shadow 750 dimenzije 120/90/17 prednja i 160/80/15 zadnja valjale bi sa belim obodom ali nije moranje nove ili polovne dobre i ako neko zna gde imaju neka javlja hvala
  16. miinja

    Kupujem felne

    koliko para ovaj komplet-ako može za golfa 4
  17. miinja

    Renta motora

    Mozda je greska u kucanju,ima jedno m viska misliš ORMON Nije,pre ce biti da je ovo srednje m ma znam brale samo se zezam
  18. miinja

    Renta motora

    Mozda je greska u kucanju,ima jedno m viska misliš ORMON
  19. miinja

    Renta motora

    šta je to mormon
  20. daj fotku da ti kažem koja je pozdrav na americkoj saobracajnoj pise honda vt 750 cdc mislio sam da sve 750 koje su za američko tržište imaju kardan
  21. pozdrav treba mi da kupim sisi kao tvoj i vizir pa onda je sve na svom mestu dal znas gde osim luisa -tamo je preskupo pozdrav meni je to stiglo sa motorom
  22. daj fotku da ti kažem koja je
  23. brate pa ti si leteo jesam se naspavao večeras fotke
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja