Jump to content

Moto Zajednica

miinja

Članovi
  • Broj tema i poruka

    175
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: miinja

  1. sad stigo u rašku posle četiri dana provedena u HN biće i fotki kad se naspavam
  2. odličan i mi idemo tuda - doduše ja malo drugačije do rogačice ali to je to ja idem preko peštera - nove varoši - rudog pa do rogačice gde se sastajem sa ekipom
  3. ja krećem u četvrtak sa ekipom MK CRNA REKA
  4. miinja

    bisage

    nisu mi nijedne od ovih odgovarale samo RAJA nije poslao fotku od svojih tako da ako ima još neko a prodao bi nek se javi HVALA i ove zadnje možda nisu loše nego je fotka mala
  5. menjaj :'(
  6. miinja

    golf 3 za golf 4

    zamenio bi mog golfa 3 1,8 benz ugradjen plin sa atestom karavan za golf 4 dizela 1,9 isto karavana uz moju doplatu naravno
  7. miinja

    kaciga XL mtr

    da nije mnogo ili
  8. miinja

    kaciga XL mtr

    http://www.louis.de/_20591d0c24d458440e35362545b514a328/index.php?topic=artnr_gr&artnr_gr=215730 nošena na jednu vožnju i steže me tj mala mi je jedan broj tako da ko nosi L veličinu mislim da mu odgovara cena 30eu mislim da vredi te pare
  9. moram opet da dodam i 99 smo išli o svom trošku
  10. ako se odustane meni treba a na gestu svaka čast
  11. čuo sam u nedelju da je u toj krivini prosuta nafta , ne namerno već se izlila neka plastična cisterna par dana pre naše vožnje koliko to može da bude istina ali i ranijih godina smo tuda prolazili pa se nije toliko padalo
  12. CRNA REKA
  13. sad se vratio ubila nas kiša do devetke e posle ludnica
  14. stižu u rašku odavno i čekaju kolonu
  15. RIZLU IMAŠ A LIČNU KARTU NEMAŠ
  16. miinja

    mk CRNA REKA

    a mene nema
  17. miinja

    bisage

    evo još jednom mail krstovicm@open.telekom.rs nisam nista dobio :'(
  18. ma neka ide ko gde hoće bitno da se vozi a pola ovih učesnika koji ovde demantuju imaju trenutno motor u najavi
  19. samo se javi deki tu sam ja
  20. evo kako izgleda ovaj moj
  21. ima li ko da se malo družimo
  22. miinja

    bisage

    imate li kakve fotke sve me zanima dok ne kupim
  23. Koliko ja kontam ova cena za pesake je po danu a za bajkere za sve dane, ako nije nek me neko ispravi Pa dodje pesak sa satorcicem i bude sva tri dana, ko ce da ga spreci?? i mazne mi kacigu i rukavice :'(
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja