Jump to content

Moto Zajednica

miinja

Članovi
  • Broj tema i poruka

    175
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: miinja

  1. rodjače KOSOVO JE SRBIJA i prima se samo šušteća valuta bilo koja
  2. za koje pare je otišao
  3. ko ide iz raške ti - šćela i
  4. ma boli me za gorivo nisam ga dobio ni 99 kad smo išli dole pa mi netreba ni sad
  5. XL dva kom po 500din
  6. u petak na subotu bio u trebinju -muzika odlična -klopa odlična -pucali idioti do kasno i neki momci vozili neku ninju poviše kampa celu noć -neko reče nisi došo na skup da spavaš ali ja sam danas vozio 550km kroz bosnu pa preko peštera znači sve krivine i morao sam malo i da odmorim a to nisam mogao u kampu a pucači su iz okolnih mesta prešli 20km i ....
  7. ide li ko u petak ujutru iz čačka , požege ili užica
  8. ja krećem iz raške u petak ujutru pa ako nekom odgovara da se negde nadjemo i putujemo zajedno
  9. miinja

    nokia 6500 classic

    prodat odanvo izvinjavam se što nisam zatvorio temu a za 20 ti ga nebi ni dao
  10. vidiš ovako -za ulazak ti netreba ništa -za izlazak sve tj registrovan motor i ako nije na tvoje ime onda ovašćenje prethodnih godiona su pisane prijave na punktu u rudnici kod naše policije čak su i oduzimani motori
  11. ima još dva kom XL
  12. poz a da li znaš žarka iz podgorice najačeg bajkera u CG
  13. slanje kurirom
  14. ostalo još par komada
  15. ja sam kao domaći ima me svake godine na ovom skupu pa nebi ni ove da to promašim
  16. to su ti više oni koji imaju motor u najavi a ja vozim sam 400km u jednom pravcu a imaće i onih sa mnogo većom kilometražom pa ne dave ove ljude klupski nemoj ti meni da se nerviras vidimo se u subotu ja krećem sutra ujutru
  17. to su ti više oni koji imaju motor u najavi a ja vozim sam 400km u jednom pravcu a imaće i onih sa mnogo većom kilometražom pa ne dave ove ljude
  18. ide li ko iz pravca čačka , požege , užica , ibarskom ili kraljeva da vozimo zajedno
  19. Sa motorima se nekako znam da razgovaram, a sa kolima samo ćutim, nema emocije . au brate ja sam mislio da meni leka nema a sad vidim da ima i onih sa jačom dijagnozom
  20. ima i jedna xxl jedan kolega odustao
  21. evo xxl nema više nijedna , xl jedna još ima , a ostalih mislim da ima
  22. jel ovo rezervacija za hotel koliko je daleko od skupa i koja je cena i može li kamp kao prošle godine
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja