Jump to content

Moto Zajednica

RankoBg87

Članovi
  • Broj tema i poruka

    3483
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: RankoBg87

  1. Ako spustis pozadi moras i napred da ne bi izgubio geometriju, bolje probaj sa sedistem, ja sam 178 i meni je ok.
  2. Probaj onda moto bajk,
  3. Sve je to ok. uzet je da se radi, proveri, tece radni sat, u Bg-u u Hondi je radni sat 6700 ili bese 7200 sad .
  4. Ja porucio Nemamo svi iste prste a ni živce Ko taj sa kp.
  5. 25e sa postarinom na aliu, valja probati kako radi. Nadam se da ce da radi i da cu videti kad sam pustio i ugasio snimanje.
  6. Gde to ima i kako izgleda?
  7. Ima nekih cetkica u Moto Bajku, zovi pitaj ili neki električar da ti zameni za druge al mislim da je bolje sve drugo komplet.
  8. Nisam nista radio, nasao sam ih tek kasnije kad sam sebi radio kod Sebe, Slao sam link njima nekoliko i zadovoljni su bili.
  9. Login • Instagram WWW.INSTAGRAM.COM Welcome back to Instagram. Sign in to check out what your...
  10. Pitajte ovog lika, vidim da je nesto slicno radio. Login • Instagram WWW.INSTAGRAM.COM Welcome back to Instagram. Sign in to check out what your...
  11. Koje zime, vozi on to svaki dan
  12. Bas tako, cifre su ovde, za sad imam jednu, pred sezonu cu uzeti 512
  13. Ovu imam, uzeta na Amazonu za 35e, sad je 28 na popustu, 512 je 50e.
  14. https://www.amazon.com.be/-/en/Protective-Equipment-Shutter-Compatible-AC014/dp/B0DNQG3GR4
  15. Kupio sam za oa 4 aluminijumsko kuciste, jeste teže, lakse se kamera vadi, dugme za snimanje je metalno i lakse se aktivira snimanje.
  16. Sad ce biti i to sam vam sredio
  17. Dzaba ona pametna kad nasa glava nije kad sedne na motor
  18. Napravi paketic pa ce odnesemo.
  19. 1.Xnikolax 2. RankoBg87
  20. Video voznje Beograd Trebinje sa Bajker71 i Grafigom
  21. Najvise ce ljudi da se javi ako bude vikend
  22. Par dana pre se ide u jedan vrtić pa moze da se tad uklopi i to, bice ih vec na motorima i da se iskoristi.
  23. Ako nije otisao lap top ja bi ga
  24. Lako moze da gubi negde oko anlasera pa bude kao da je prazan acc, stavi da se puni pa probaj kasnije ovo sto sam ti rekao, kad ode senzor temperature samo ce da sipa vise ili manje goriva al uvek ce ga biti dovoljno.
  25. Jel to ubrizganje? Ako jeste daj gas do kraja, drzi dok verglas, nek okrene par puta, mozda neka dizna pusti pa nalije gorivo, ovako ces isključiti taj deo, izbacice gorivo i lakse ce da upali. Da bi sastavio normalno treba mu npr 500ob da okrene anlaser, ako ima iz nekog razloga 450 teze ce a to ces proveris kao sto su ti rekli.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja