Jel to ubrizganje?
Ako jeste daj gas do kraja, drzi dok verglas, nek okrene par puta, mozda neka dizna pusti pa nalije gorivo, ovako ces isključiti taj deo, izbacice gorivo i lakse ce da upali.
Da bi sastavio normalno treba mu npr 500ob da okrene anlaser, ako ima iz nekog razloga 450 teze ce a to ces proveris kao sto su ti rekli.