Jump to content

Moto Zajednica

RankoBg87

Članovi
  • Broj tema i poruka

    3483
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: RankoBg87

  1. Imam sad 5 i bilo je situacija da su me izdale na glupost, skoro je troje kolega islo u voznju, tri Nc, tri razlicita seta, ovaj sa Road proklizao i izletao a bio u sredini, tako se i meni desavalo, sve top drzi i samo na neke glposti kliza a ostali u fazonu sta ti ono bi, nek je ona top ili sta god al cu stavim Metzeler da moja glava bude mirna pa makar i isto bilo.
  2. Tako sam i mislio, onda 01. Hvalaaaaa
  3. Cuvaj se
  4. Hocu kad krene sezona da uzmem druge gume. Sad imam road 5 i ok je, nekad klizne al generalno ok. Sad hocu Metzeler, sta uzeti za Nc, vozi se svakakvom vremenu, sa asfalta ne silazim, malo ono makadama nekad. Da li roadtec 01 ili 02 ili onu Z8,?
  5. Sreca nisi u sredini
  6. Isto, vise mi se sviđa sh20 nego TA.
  7. Skoro sam stigao golfa 7, teget, dnevna svetla, jedva da spazio. Ovih dana vozim Fiestu, inace 407, znaci svaki dan neka situacija, guranje ubacivanje, haos, vide te ko slabijeg i samo gazi. Juce curka prodje na stop trepnula nije, sviram je ona mase rukom u fazonu sta sam uradila. Jutros neki kreten preprecio kroz parce jednosmerne, kao da je u kružni usao konta do prvog izlaza, sviram mu mase rukama.
  8. Svaka čast, super video. Moj snimak sa SH20 nije dobar pa tako moram da ponovim sledece godine.
  9. Onda je to jos i ok
  10. Pa zapale cigaru i naplate ti Sta ima, obidju krug da vide jel se sta popustilo, ne mogu da se setim koliko bese i da li se sta placalo.
  11. Imas inspekciski na 6k to vide jel sve ok, na god dana ili 12k, ventile i ostalo preko 25k Ako se dosta vozis to ce brzo sve da prodje.
  12. Nc750x, nije da nije, treba se navici na sediste, mora malo pauza na bar sat i po za pocetak. Videces, sve je lako kad krenes.
  13. Pa da ti neko odradi 3D pregradu ili napravi torbu i sve to ubaci u torbu, kontam sto hoces, kod mene isto sve razbacano i kaciga stoji na tom dzumbusu.
  14. Kao prvo nisi ni svestan sta ces da vidis i na kilometar od kuce, sve je na motoru drugacije nego u auto, kreni lagano da upoznas motor gde znas puteve pa onda siri. Kad sam napravio 400-500km otisao sam do Zlatibora i nazad u danu da sam trebao autom rekao bi aj bežite nema sanse, na motoru je sve lakse, kilometari se samo slažu, na kraju dana se vratis sretan ko malo dete. Sretno.
  15. Moze @drazenye da potvrdi kako radi.
  16. Kacio sam koju komunikaciju ima Drazen i top radi, znaci na 150 i fazonu 1km se cujemo, Uzmem noviju za drugara, bukvalno se gubi na 100 metara, nesto zvuk los, kao da stalno nesto kucka, da li je to do same komunikacije ili se zalomilo da je nesto lose.
  17. Aj javim ti u sredu da vidim koliko ja imam, ima nesto al ne znam sad koja dimenzija ako ne bude dovoljno ima firma u Bg-u prodaju te obojene limove i seku na meru, ne mora tabla. Sutra ne radim pa ti javim u sredu. A ovo je firma ako ovo moje ne bude dovoljno. Google Maps MAPS.APP.GOO.GL
  18. Da bi neki motor vama legao to ne moze u 10km voznje. Kad sam uzeo Nc, kukao sam posle 50km, sad lagano 200-300 bez pauze, kad mi krene ono da mi smeta, ustanem minut i sve super, navika je cudo. Neko ce reci nije mu ni taj Versyis udoban a on i druga mu polovina imaju po 180 visine, Moze svaki za dvoje samo je pitanje da li želite da se vozite ko na trkama ili da uživate u voznji. Kad kažu nije za dvoje zbog preticanja, moze to bez problema svaki.
  19. RankoBg87

    NX500 2024

    Sve ce da promene al ovaj krs od Danlopa nece.
  20. Ladno al standard
  21. Deluje bas dobro i ozbiljnije.
  22. Ja drugi
  23. Ovo meni ok Mene nesto nervira oko detalja, stojim da 5 metara od auta ono tablica nije nekako lepo vidljiva, moram da vidim sta se tu jos podesava, ovih dana nesto i tmurno pa i nije bas za ND.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja