Jump to content

Moto Zajednica

Gile_Extremeboy

Članovi
  • Broj tema i poruka

    2488
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Gile_Extremeboy

  1. Mlad si oprasta ti se..
  2. Stvarno znaci zaobidji te Peda, Sprint i te katastrofalne kineze. Baci pogled na prvenstveno Beneli, pa zatim Rieju (spanija ga sklapa) i Keeway koji su kao djene djene malo kvalitetniji.
  3. a jeste, pa da kupujem y2k da bi mu pobegao Mislim da ti dovoljna i neka dobra Bimota da mu pobegnesh..
  4. Dusa me boli kad gledam ove slike.. Perfekcija od motora unakazena.. joj :'( Druze tu nema nekih velikih sredjivanja, sa 400e ,mozes da ga sredis da bude ko nov ! Ne radi to ! :o
  5. Chudo ti nije trazio da mu doplatish?
  6. ewo nesto od prosle godine http://www.srbijanet.rs/vesti/vesti-iz-zemlje/24625-policija-na-skuterima-juri-honde.html
  7. Hitmane jer si isprobavao jos gajbica Grckih proizvodjacha? Nikad ne mogu biti one kao Jelen, a ni tako dobro drzati motor od preko 200 kg
  8. Goso ako kojim slucajem budes imao nekih problema slobodno pozovi da skoknemo po tebe da te stavimo u korpu i odbacimo do kuce
  9. meni se to desilo na skuteru, cak mi i automat za anlaser izgoreo tako...
  10. Josh 5 dana..
  11. ala vas ubi kisa...
  12. Male table su ti za velike motore, a velika tablica je trajna.
  13. Uzo si mi rec iz usta. Uostalom dobro je to sto je iljadarka a ne 1100, znaci registracija djene djene nije skupa. A sto se tice kilometraze, vecina motora tog a i novijeg godista imaju i po mnogo vise kilometara i naravno te stare masine su takoreci neunistive. Znaci ultra kvalitetno meso za Streetfighta
  14. ja sam to isekao iz PVC aluminijuma, dve plocice, rupe protnes migalo i matica... i to ti to..
  15. Kolko to vredi u evropskoj valuti?
  16. Super Teneru su na ceni Trafikaneri http://www.mojauto.rs/polovni-auto/469995
  17. E jbga kofer prodat a jos nisam ni video oglas
  18. Znam da je put za Crnu goru horor kada se putuje autom, mada sa motorom je sasvim druga prica Daj jos koje slike sa izleta popsy..
  19. Potrebna mi je felna 18 sa gumom za Hondu CBR660R ista je kao 600 samo sto eto ima 18 pozadi.
  20. Hehe, listam oglase pa nadjoh kako je pre izgledao http://www.bjbikers.com/index.php?option=com_smf&Itemid=53&topic=56162.0
  21. aha, pa bolje da trose novce na nesto pametnije i da svake godine kupe po novog Princa i stalno voze ganc-nof motor
  22. Ma dzaba ta nova nikad nemoze kao ovo staro Samurajsko gvojze koje se aka vec preko 20 godina bez prestanka i primedba..
  23. pa jeste, jednom Tenera uvek Tenera, ali Harly Davidson je Harli Dejvidson..
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja