Jump to content

Moto Zajednica

Gile_Extremeboy

Članovi
  • Broj tema i poruka

    2488
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Gile_Extremeboy

  1. pa ni afrika ni tenera nisu za off a kamoli ove rage, jel ima neko da vozio Varadera i informacije iz prve ruke ??
  2. Sto dobra fora, kantica za ne daj boze da kucnem u drvo uvek ustekana ispod sedista. Extra
  3. da ako ga ne vadi iz crvenog ili mu negde curi gorivo pa zasto se onda te cisterne spominju uopste? ???
  4. nisam verovao kad mi lik pricao da trosi 12 u gradu..
  5. Sto jel ne valja sa karburatorima?
  6. Dosta su skupli Stromovi posto se od skorije proizvode, dok je Varadero poceo cini mi se 1998 pa je i pristupacniji a i onako malo deblji, masivniji, takav se meni svidja motor. Sa druge strane BMW ko BMW, bez greske je, svidja mi se boxer ali je toliko ruzan ne dao ti bog. Za registraciju ne brinem, da ima sad neki jeftini noviji Intruder od 1500, 1800 uzeo bi ga bez razmisljanja.
  7. To ne postoji, ima samo F650GS, a najverovatnije si to pomesao sa R1200C (chopera) njega svi jure u verziji 850 zbog registracije.
  8. Posto razmisljam o kupovini veeg motora, zanima me vase misljenje o sledeim motorima. 1. BMW R 1100 GS 2. Varadero 1000 3. Caponord 1000 Cinjenica da BMW dosta starijeg godista je iste cene kao i druga dva motora novijeg godista, stavlja me u malo neodlucnu situaciju, sta konkretno traziti i na sta se usmeriti. Pomozite mi drugovi !
  9. Odusevljen sam, stvarno nemam reci..
  10. Bio juce, voda kristalno cista, zemlja suva, ladovina kolko oces, pivo u dovoljnim kolicinama... sta ces vise od toga.. Svaka cast organizatorima, samo mogu reci da su ljudine !
  11. ajde samnom na put, krecem pocetkom avgusta do svajcarske na 14 dana, mada sumnjam da ta taraba moze da izdrzi toliki put ;D ;D ;D ;D ja bih nesto malo egzoticnije..
  12. goso bolje da si uzeo kofu da se vozis malo nego da ga tupish tu.. super tenera je neunistiv motor
  13. njegov, po izgledu identican, suparnik, koji je naravno duplo skuplji.. :'( R1100R
  14. Zanima me ako neko ima iskustva sa ovim motorom, znaci kako lezi na putu, da li ima dosta snage, da li je udoban/neudoban za duze puteve itd itd. Hvala unapred
  15. Upravo uzeh Permis Internacional de Conduire i to bi bilo to sem jos osiguranje da izvadim.
  16. Dzabe da stavim mobilan, ja domet kuci nemam tako da slaba vajda, al ajd ako neko oce da pokusa... 0649123860 Nikako zvati pre 10 ujutru ;D
  17. Problem nije u motru, problem je u meni..
  18. Taj motor vec napamet zna put za Temerin ;D
  19. Motor je 1989 god ima predjenih 57.000 km na satu, kupljen sa foruma prosle godine, istorija se zna od kako je usao u Srbiju posto je prva registracija kod nas 2009, uvezen iz Italije. Nedavno farbana sa zanimljivim natpisom i motivima Pit Bulla, posto mi se uopste nije svidjala nasta je licila nakon 20 godina pustinja i prasuma koje je verovatno presla. () GIVI kofer, nove Acerbis stitnike za ruke, Nightbreaker sijalice. Trodelna torba za na rezervar(tank + bisage). Ulje je menjano pre 1500km, filter, zadnja kocnica (plocice) menjane pre neki dan. Potrosnja: 6.5 - 7L goriva/100km, ulje nisam primetio da trosi. Prodajem ili menjam za veci i skuplji motor putnickog tipa do 1100ccm, u obzir dolazi i Fazer 600 i GSX 600/750 F . Nadam s da nikom nece smetati veliki BJB znak na viziru (nemoze da se skine, ufarbano je..) Cena je oko: 1900e
  20. Evo ti predlog kako da je farbas
  21. Koja je guma pozadi?
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja