Jump to content

Moto Zajednica

Gile_Extremeboy

Članovi
  • Broj tema i poruka

    2488
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Gile_Extremeboy

  1. Ja sam juce platio registraciju 17.740 din umesto kalkulatorovih 16.041 dinara
  2. sta kaze vreme za sutra?
  3. ewo 3 osnovne rute: 1. Put u odlicnom stanju, prelepe krivine vecim delom kroz sumu i planine. 2. Neznam kako je od Moravite do gradinara ali od gradinara pa sve do Resite je put u katastrofalnom stanju. (ne preporucujem) 3. Tu deonicu nisam prosao ali je vecim delom magistrala.
  4. Ja idem na ===Belu Crkvu - Oravita - Anina. . .== pa se vidimo tamo, ima li koga sa centra srbije da ide?
  5. to se ne uzima da bi se registrovalo vec da bi se vozilo..
  6. ovo je kvalitetno meso za streetfightera
  7. tako i moj komsa mene pricao za jednog starog ficu sto imao.. ;D
  8. pa sta ces, grese ljudi a kamoli kucici i macici koji vrse nuzdu kad misleci da je kontejner.. ;D
  9. Pusticu im ja mail veceras da se sprema ekipa iz Srbije da bane kod njih u goste. Ali da vidimo prvo od prilike koliko ce nas biti da iscitaram neki broj u mail-u.
  10. Popiskio sam se na jednu Afriku u medjuvremenu..
  11. Varadero je dete u odnosu na ono sto sam ja video..
  12. ma majke mi na auto putu malo pre prosla mi u susret, zacudio sam se prvo sta je dok nisam video farove ! motor je gigant :o
  13. * Eveniment: Intrunire moto * Locatie: Resita * Organizator: Trust MC * Eveniment: Intrunire moto * Догађаја: Састанак мото * Locatie: Resita * Локација: Решица * Organizator: Trust MC * Организатор: МЦ Поверење 9-11 iulie 2010 9. до 11. јула 2010 ------------------------------------------------------------------------- -Ko ide skup se blizi?
  14. uh malo pre mi prodjose jedna super tenera 1200.. braaaaateee :o spejs satl joj nije ravan
  15. izuo si nas jageru ;D
  16. ne nego "vaš"
  17. Tenera sveze registrovana, puko: 17.740 din al mi nije zao kad se setim zasta vi bacate pare na registraciju..
  18. mnogo bre ono golemo tvoje bemu chudo ;D
  19. odo ja da registrujem motor..
  20. idi guraj malo trafiku napolje mozda ce te oraspolozi malo.. ;D
  21. pa sta da ocekujes vise od covek koji vozi Trafiku ?
  22. cuti da sam seo na afriku posle toga bilo bi ki trotinet ;D ;D ;D ;D ;D Neznam sta tu ima smesno? Lepo sam napisao Virago bi bio bas extra za taj lokal 100-150km, dok je Tenera za van-lokalne relacije sto je normalno za motor tog tipa.
  23. ma kakve veze ima, zamisli kad vodja bira put usred sume dal ce levo ili desno na -eci peci pec..
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja