Jump to content

Moto Zajednica

Gile_Extremeboy

Članovi
  • Broj tema i poruka

    2488
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Gile_Extremeboy

  1. ma stavio sam ali jedna klemica nije imala dobar kontakt, elem gde da stavim relej ? Gde se racva kabal za levi i desni far? I sta ce biti sa reglerom ako udjem u vodu? mislim ono papirce kojim je obloyen i ne lici mu kao vodootporno.. :-[
  2. Nisam bre, ne treba, balonke bile 35w a ove su sad 55w, mislim Bokilic kaze nema potrebe..
  3. Jao cuti na dao Bog nikom, ja ionako sam nadrljao s ledja, nosio sam neku ogromnu kutiju sa zvucnicima i malo pogurao kola i eto ti.. ubolo me nasred kicme nisam znao gde se nalazim, 2 dana me kidala ledja. Ja znam sta cu, zavezacu po jednu dizalicu sa svake strane motora, i ako padne samo motam dizalicu i on se podigne ;D Jimmy jel to onaj tvoj rodjak ide s Tenerom?
  4. Quasaar racunaj na mene, bi iso na Belu Crkvu ili Vrsac? Put je predivan za putovanje motorom preko Bele crkve - Oravita - Anina - Resita, nov asfalt, krivudav put kroz sumu, brda ama divota, pejzazi i priroda je fascinantna, proso sam 100 puta ali sve kolima, a bas bi iso motorom. Eto prilika
  5. Sto jes jes.. moguce da se upiskimo od smeha kad se njih 5 afrikanaca zaglave u blatistu a vadi ih jedan Teneras (vise i ne treba) Nego bolje mi da ponesemo neke lopate, i svaka afrika koja se zaglavi samo je pokrijemo s zemlju, bolje nego da nje vadimo.. ;D
  6. Da mu nije mali onaj dzakuzi? :-\ Xa.. xa.. xa.. Kepo, daj jednu mapu sa rutom koja se vozi. Da imamo neku sliku..
  7. Malo si pogresno protumacio prijatelju.. Pitao sam jel ima neka voda jel cemo u svakom slucaju da vas "peremo" tamo..
  8. A koju sam provalu slikao u Rumuniju pre neki dan crko sam od smeha dok me prolaznici gledali zacudjeno ??? ;D ;D
  9. Ewo da ne komplikujem. 80/100- 21
  10. Imam ja prednju ako oces malo presla, lepi kramponi. Javi na pp ako si zainteresovan ti pustim slike.
  11. Joj sto me smorila ova kisa jedva cekam da izadjem nocu da vim kako osvetljavaju ovi NightBreaker fenjeri, al neverum da su nesto bolje od obicnih posto sam stavio one od 55w
  12. Napokon namestih taj regler i prikljucak za 12V Preplasio sam se na smrt kad sam namestio regler malo pre i vido da opet puni 18V !!! :o Brzim pozivom za Temerin problem je odstranjen.
  13. Jel ce biti tu neka cesma, cisterna s vodu?
  14. pa ko ovaj moj komsa afrika mu truli u garazi a APN-ca cepa svakodnevno ;D
  15. Kepo... a ce biti neka mala cisternica u pratnji (za nas sa malo vecom potrosnjom) ??
  16. +1 Sutra, prekosutra mi najverovatnije stize regler, odma idem da mu stavim kramponke da ih razgazim malko po sumama i gorama
  17. jok sta ce mi, kad cu imam nov regler...
  18. Jageru chestitam ALAL VERA ALAL VERA
  19. Zanimljivo, RAIDERS-i se nigde ne spominju. Pa gde je cika Dane?
  20. Meni u utorak stize regler jupiiii
  21. 1.Boban - Bela XXL 2.Jager - Bela XL, Crna XL 3.Thelord - Crna L 4.Kepo - Crna XL 5.markodjurovic- Bela XL, Crna XL 6.Branko-ST Crna XL ako je manji model onda XXL 7.Vlajko- Crna XXL 8.Jimmy- Crna L 9.B@ne - Crna XL 10. Daki - Crna (X)XXL stacu kad mi sve malo Neodlučan 11. Zextreme crna XXL 12. Dee CRVENA L => 13. aca-pn crna XL 14. Popsy crba XXL 15. PARYS Bela, Crna u eLu. 16.Gile_ExtremeBoy, crna (X)XXL Ewo za afrose
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja