Jump to content

Moto Zajednica

Gile_Extremeboy

Članovi
  • Broj tema i poruka

    2488
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Gile_Extremeboy

  1. cuti ti molim te, onaj si putr ti vodio i NIKAD VISE !!!
  2. pazi sta pricas neko gleda odozgore..
  3. Dal bre neko jase Intrudera..
  4. Hehehehe....kriza može da utiče tako da sve poskupi ...Grci su to Evo ti linka za cene i raspored polazaka trajekta http://www.thassos-ferries.gr/schedule-sr.html pa na to sam i mislio..
  5. to je jedna duuuuuuuugacka pauza
  6. ali ga potrevio ki pijan bravu ;D
  7. I ja takodje mudrim sa drugarima gde cemo u Grcku, koliko se placa trajekt? kako utice kriza u Grckoj na cene?
  8. oko 250e, moj savet bolje uzmi cross verziju, malo je veca i lakse se vozi
  9. Probao sam motor i samo mogu ga hvaliti iako nisam obozavgatelj te vrste motora, uprkos maloj kubikazi veoma je snazan pruza puno a i jeftin pri cepu na registraciji
  10. Cuti ti molim te, ti si posatao kao neki expert za boje a.. Kao sto moj motor nije "KTM" narandzasta, vec je iz Lamborginijevog programa.
  11. Ja planiram sdrustvo tek tamo u Septembar, Paralija najverovatnije
  12. ma oni su u evropsku uniju kod njih sbe dz
  13. ja bi se na tvom mestu brinuo kako da stignem do tamo sa onakvom olupinom ;D
  14. A jel moze neka zamena?
  15. Kad stoji u garazi .... privremeno
  16. ST is the Best !
  17. a upravo zovem Stolara vidim nedostupan da mu kazem da dolazim sutra da je pazarim e jbga
  18. au kakvo ovo baksuzno vreme i mene pocela zadnja kocnica da zeza, struze, kad kocim skripi al ne malo.. nego jace od SIRENE!! Sutra mi stizu nove nandzaraste ACERBIS rucne stitnike, au sto ce opako da izgleda
  19. eh da sam ja rodjen 2-3 godine kasnije.. uhh znas sta bi bilo ;D
  20. E to to, taj nema sanse da ti visok ;D
  21. Ja sam bio za uskrs u Rumuniju, prosao sam kroz Sibiu, to je bas star grad, ima neki ljubavni mostic, crkve, katedrale, kao i najstariji Restaurant u evropi zaboravio sam kako se zove, Googlujte malo ;D Preporuka, obavezno obici Sarmizegetusa (vidi na Google Earth)
  22. wow :o Extra ocuvan motor kad bi prodao svu ovu dzumleu iz dvorista znao bi sta da kupim..
  23. Od realne cene nema nista kod nas u srbiji u ovo doba krize. Mene je prosle godine sa svim dazbinama izneo 2350e ali imao je 6.300km na satu, jbga sta vise da kazem. Nov je trenutno 4150e u prodavnici, a moj tek razradjen sta je to 13,000 km :-\
  24. Kako brate visoka ??? Ako je tebi visoka sta on jadan da kaze...
  25. Ljudi greota dajem ga ispod cene a niko neche... :-\
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja