Jump to content

Moto Zajednica

Gile_Extremeboy

Članovi
  • Broj tema i poruka

    2488
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Gile_Extremeboy

  1. Maga Electronica se uputio ka Svilajncu
  2. Moj savet, nosac NE BUSITI ! Sto vise rupica ima to je slabiji i ako jednom pukne vise ga nikad necete zavariti... Jedininacin kako ga namestiti jeste externim drzacem kako ga imaju bopk i zextreme. Scuba ga sigurno moze napraviti.
  3. Potrebna mi je prednja maska od Kawasakia 636 2005/2006 god. kao i farovi.
  4. nema na chemu Ja sam pre svirke morao da zapalim kuci, nadam se da ste se lepo proveli..
  5. Skup je bio extra samo se moram pozaliti na organizatore hladnog srca koji nisu ni primetili jadnog coveka koji je bio napastvovan od strane crnoputog tipa koji je zgrabio jadnog coveka ucinio grozne stvari a zatim ga ostavio tu u travi.. :'(
  6. Aaaaaaa OCU I JA TAKAV :o Koliko ste platili te rekviizite?
  7. Hvala na tolikim predlozima..
  8. ispijanje piva na rumunski nacin
  9. cuti bre pa vi bar u selu imate motore.. ja imam 2 od 5 velikih motora sto ima u selu ;D
  10. kao prvo to nije zemlja to je pesak, kao drugo to iza nije trava vec sazrela zelena salata..
  11. ama mislim da sam ja teneru dosta isarao, tako da bi se suzdrzao sad malo ;D
  12. Zdravo, juce pazarih znaci Fazera 600 perla bele boje, masina je znaci perfektna, ali posto je sveze farban nema nikakve oznake na njemu. Znaci hocu malo da se pozabavim njime, felne se boje u belo, sediste jos veceras idem da ga presvuce u belo (ovaj deo sto je zlatan) i naravno te nalepnice neznam koju konbinaciju boja da napravim. Mada sad posto su kociona klesta u crno plavoj boji, razmisljam se i nalepnice da budu plave kao i one linije na felnama sto se lepe, i tankpad a mozda i sediste. Vizir mora malo veci da se stavi Potreban donator nekih migavaca Jel ima neko nekih predloga? Takodje ako moze neko da mi izadje u susret, a da ima isti model, trebalo bi mi nesto da mi pozajmi. Hvala
  13. Kupujem Pocket Byke nov ili polovan, hitno! 064/9123-860
  14. a znaci merkas tenere po oglasima jageru..
  15. update, cena nije fixna
  16. Samo da spomenem da je na Bike Week u Rumuniji ucestvovalo 4 Super Tenere od kojih je jedna iz Srbije i nazalost samo jedna Afrika koja je u vlasnistvu qussara ;D
  17. ja sam se takodje extra proveo, znaci samo sto sam stigao silazim sa motora i prilazi mi neki likovi gledaju teneru kako ofarbana, ja ga pitam jel ti se svidja, kaze; da,da.. i ja imam Super Teneru. Pa to mi kazi ;D znaci extra likovi sprijateljili smo se, ljudine su za svaku pohvalu, retko dobri ljudi. Samo sto mislim da je najzesca fora sto gole striptuzete toce pivo za sankom, a striptiz sto na bini boze.. ono je vec ulazilo u perverzije.. aaaaa e zamislite kad striptiz vec u 22;45 bio, znaci extra nam diglo raspolozenje ;D Znaci najbolji skup na koji sam bio, sem jedne zurke u Batocini Jos sta mi se najvise svidjalo, skup je bio malo zabacen u sumu, znaci intima, zezanje 95% bajkeri a ne vasar kao kod nas, svi smo polegali dole na travi cirkali pivo i slusali dobar rumunski Country Ja resitu ne propustam vise ! ! !
  18. ovo ima obrtnog momenta na pretek :o
  19. jel ima neko sloperov broj posto prolazim danas kroz Belu Crkvu?
  20. sve mi se vise vise svidja ideja o varaderu, ewo ga i potencijalni kandidat
  21. A ne ne, jako je to za mene, jes da trazim neku iljadarku al sve je to ispod 100 konja ;D U svakom slucaju grofova kawa je zmaj, retko ocuvan motor.
  22. skidam kapu na tolikoj upornosti i ljubavi prema motoru
  23. kod caponorda je pak zanimljivo sto ima 6-tu brzinu, Varadero samo 5..
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja