Jump to content

Moto Zajednica

Gile_Extremeboy

Članovi
  • Broj tema i poruka

    2488
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Gile_Extremeboy

  1. Nesto kratko a slatko za drugare afrikance
  2. uzivajte malo ljudi, dosta prepiranja
  3. Je li Boki a koliko kosta nova Afrika?? A da... zaboravio sam.. pa nju vise i ne proizvode ahahaha
  4. Opušteno čika Aćime nisam sklon nasilju jedino te mogu zdravstveno ugroziti ako mi gutaš izduvne gasove dok očajnicki juriš iza.. Elem vi Beogradjani stvarno ne shvatate neke stvari, mi malogradjani (nebeogradjani) koristimo ove motore na mnogo tezi nacin, mnogo ih vise forsiramo od vas svadnevnom upotrebom. Primera radi ja da bih stigao do prodavnice koja je udaljena 300m od kuce napravim bar 3-4km off rouda i duplo vise asfalta, pri cemu moje selo je nalik voznji na kamikazu, veliki nagibi pri kojima motor pokazuje svoju moc ne opravdava greske po krivinama. Pa zasto je AcaPn prodao svoju kamilu ljudi moji.. video je da vise ne odgovara njegovim zahtevima i potrebama, jednostavno slab je to motor sa prevelikom kilazom, prodao to ko covek i sada vozi pravonamenski motor/i.
  5. Ja se druze nisam uvredio. ja ti iznosim moje misljenje o tvom misljenju koje iznosish ti prema mom motoru koje mene uopste ne interesuje, ja mogu moj motor i u roze i lila boju da ga farbam, i da ga mazem sa govna i tudje misljenje me uopste ne zanima dokle god se meni svidja kako izgleda moj motor. Kada mi se vise nebude svideo izgled mog motora, ja cu tebe rado pitati za savet ako hoces da ga podelis samnom. Afrika is only good da se ide snju na livade da beremo flowers on the hill by kepas wookojebina ;D
  6. I sta to mene briga sto se to tebi ne svidja? Dzabe gledash papire, ajmo do Vladivostoka da se provozamo pa ce vidimo sta i kako..
  7. Acime sto si zanemeo? i nije toliko ruzna ta pit bull masina ;D
  8. Josh oni sundjeri sto furate po tabli kao iz proslog veka kad su ljudi terali kocije ma imaju to sundjerche da obrisu znoj kad zaglibe negde.. alo prijatelju ogledaj se malo, vidi, sve fino kulturno kod nas
  9. a neznam sta se desavalo sa nekim afrika na okrsaju, poceli su da skidaju plastike kako bi smanjili tezinu i dobili na brzinu
  10. ewo konkretna slika
  11. idi pogledaj u garazu.. ;D ;D ;D ;D :Dahahahahahaha
  12. Neznam, ali afrika mog komsije koja je istog godista kao i moja super tenera je igracka i krntija u odnosu na ovo moje.. :-\
  13. A to mora uz neko pragnje, nemogu ja vako na suvo alo bre, cika Jamaha menjao pelene malom Hondi dok cuclao majci sisu.. razumesh !!
  14. Ahahahahahahahahahaaaaaa Gresis sinovac gresis... e a uvek me nasmejete vi trafikaneri, carevi ste..
  15. a ravan korman ? ? :o da vidis cicin FZS nasta ce da lici josh malo
  16. ohoho izgleda da cu da poranim ja sutra ;D
  17. Motor je babaroga vazdusara, a jos kardanac (to nema veze sa vasim kantama ;D)
  18. Uh uh malo pre sam bio kod komse, doneo neku Hondu iz inostranstva, XLV 750 kaze da je 89-90 godiste, lici na Xl-Lm ali je drugacija, crno-braon kao lutka je, takvu jos nisam video, ima i neki neobicni rezervoar..
  19. Prijatelju ne bih da ti kvarim zamisao ali mislim da ti bolje da ciljash na EN500, idealan motor za tebe koji malo trosi, jeftina registracija (ispod 10 soma), mozda je malo vecih gabarita ali je vrh krstarica
  20. Mislim da si oborio rekord rekord ya prodaju.. 60sec
  21. Zamolio bih Admine da prebace temu u: - Garazu -
  22. farche stize za nedelju dana...
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja