Jump to content

Moto Zajednica

Gile_Extremeboy

Članovi
  • Broj tema i poruka

    2488
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Gile_Extremeboy

  1. Ja se palim na zvuk otvorenog auspuha velikog jednocilindrasa.. aa.. drugarov KLR 650, brate kao da neki mali japanac bije cekicem o nakovanj svaki put kada klip odradi zadnji takt ;D Licno DR-a sam ciljao kada sam hteo da kupim putni enduro ali sam po savetima drugara pazario ST, zanimljivo je to sto DR spada u kategoriju najvecih jednocilindrasa koji postoje, ono sto je razocaravajuce je snaga kojom raspolaze 50 KS (36.5 kW) sa obrtnim momentom od 59 Nm sto je za 20 konja i 9 Nm slabije od Super Tenere 750 rednog dvocilindrasa. 2 klipa, radilica i menjac trpe rasporedjeniju silu tako da se to malo odzire na masinama starim oko 15-20 godina. Ali dobro, ko voli nek izvoli, DR-om se islo i na dakar i preziveo je..
  2. oces reci,voleo bi ti...
  3. Ma vise sam mislio na moju punoletnu Teneru 1989
  4. Moram da ti citiram neke reci jedne devojke koja je bila na putu dugackom 2000km sa Viragom 250. Naravno zapanjen sam potrosnjom od 2.8L :o
  5. Hehe neznash ti chari starih motora kad stalno nesto brckas oko njih... A najlepse kad posle muke sve sredis, sednes i odes negde da se provozash u nepoznato..
  6. Popsy objasni mi nesto posto si zakljucao onu temu putopisu, kako je Zeljko polio nof vizir, i kako ste ga na licu mesta odma promenili... ;D
  7. Uzecuja dosta noviji motor kad tad, za koju godinu polovnu Teneru 1200, ali do tad moramalodase budji sto se ima..
  8. Izgleda do moj'ga, nije to nof motor ko tvoj ;D
  9. aaaaaa kakav je ono buckurish bio??!!?! sramota.. lepse pomije ja dajem kucicima..
  10. Razmisljam se kako bi mu se uklopile ovakve bocne plastike (ove sa hladnjaka) sa Z750...
  11. Da li se i vama svidjaju Rat bike-ovi ?
  12. Jbga neki nemaju ukusa ni sluha ni vida za to. Slika treba da bude nesto posebno, kad je pogledas treba da ti podari osmeh ili veoma kratko golicanje u grlu. Nije vazno da li je garaza ili missisipi vodopadi, ni da li je to mali Tomos Automatic kome hvale prednji migavci ili najnoviji motor iz prodavnice. Vazan je filing i dusa fotografije
  13. Nadam se da samm ispunio kriterijum, bolju sliku nemam,a ni kvalitetan aparat, za mobilni mislim daje dosta dobro :-\
  14. Popsy, Vlajko, Pero snaga je u vama
  15. Ma bre samo vam pokazujem, nisam bas tolko izlapeo ! ! ! A vidite doktor sta radi na Fazeru ko mom a i extra mu stoji ta maska od 40 evra kad se uklopi u boji motora http://www.youtube.com/watch?v=rCCMKQiKxO4
  16. Zamisli sebe na necemu ovakvom
  17. Slusaj coveka,on barem zna sta prica A nisu ti ni skupi, oni 98, 99god su do 2200 evra
  18. Ima ljud imnogo dobrih maski koji vecina nas ne moze da si priusti.. 300,400 pa i do 700 $ se krecu, ali su do 00, cista perverzija :o http://www.streetfightersinc.com/Fairings.htm
  19. To to kad budes stavljao oglas napisi doci najkasnije do 18h ;D
  20. Jbga koliko para toliko i muzike... ;D
  21. Tacnije 41 evro, imas u svakom kineskom katalogu gde se prodaju kineski skuter,i u svim bojama imas Meni su dojadile te maske kao sto kaze Gavrolini, brate svako ima tu masku... Zato cu ja staviti na moj onaj chrom far od chopera ;D
  22. Polako Goso,ja nemam ni pola tvojih iskusnih godina, najduza tura mi je bila 800km.. Pocinje se malim koracima
  23. A ne ne.. ja verujem Gosi on je svetski putnik, samo sto u lokalu do 1000 km koristi vespu a za preko Afriku... Ahahaha pa to samo vi Afrikanci mozete da racunate Lihtensajn kao drzavu ! ! Nema bato ja od sad i kosovo racunam, pa cemo da vidimo kome ti postavljas domaci zadaci ;D
  24. Domaci zadatak ces dobiti ali tek na jesen Cestitam Goso, ali sta ti to FL (Filipini) ? Nisam bio pazljiv na geografiji..
  25. Druze ako vec oces da pravis kulturnog fajtera nema vise ponasanje krivine, brzina 280... i takoto razumesh... gledaj da to bude lepo za oko a ne da bude karabudzevina :-[
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja