Jump to content

Moto Zajednica

Gile_Extremeboy

Članovi
  • Broj tema i poruka

    2488
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Gile_Extremeboy

  1. Rec je o Fazer 600 1998god
  2. Ja imam poremecen osecaj za lepo??! Pa sto si se vukao samnom kad iso potok po putu na Uvcu, blago je receno da smo vozili ko slepci, nista nismo videli.. ;D
  3. Ne preteruj..
  4. Nesmem ti kazem.. Mnogo je opasno..
  5. Ljudi, a da vi pocnete da pravite te skupove po lepom vremenu, aman pobogu ja mlad pa se sve ukoci od one kise na Majskoj kepijadi a kamoli vi u godinama...
  6. Aco da li da palim uopste ovu masinu za sutra...
  7. Ljudi kazite mi da li znate nekoga ko je to vec radio, mojtene da mi jos vise zagorcavate zivot... :-\
  8. Zato sto je zestoko. Ocu da imam nesto posebno.
  9. valjda je sve u tom masivnom ramu
  10. U velikoj sam dilemi, zelim se sada preko zime zabaviti izradom jednog fajtera, ali neznam koliko je to pametno raditi sa Fazerom 600, i on se moze lepo uraditi ali svi mi kazu da je 900 RR majka za fajtera..
  11. Bas mi je drago sto ste se lepo proveli..
  12. Posto imam u planu da napravim fajtera od Fazera na zimu razmisljao sam o tome da mu produzim zadnju viljusku. Zanima me da li je to neko vec radio i dali zna nekoga ko to moze kulturno da odradi.
  13. Koliko to manje od 1000e ?
  14. Sv. Stefan Znaci covek iskoristio svaki moguci trenutak da odmori
  15. Ewo wam Ceski MK AT
  16. ;D Kod Mogren plaze u Budvi, BigBad istrazuje lepote Crne Gore ;D ;D
  17. Zbog vremenskih neprilika a i nasih rasporeda za CG krenusmo 4.Sept, BigBad i ja, Super Tenera i EN500, izvadismo putno osiguranje na 30 soma evra da imaju roditelji za novi auto ako nam se desi nesto, a na upit BigBad-a radnici na salteru Sta to NESTO? Ona je prevrtala ochima Posle par dana stigli su nam i drugari iz Jagodine Vlada sa GPZ-om i Mia sa Hondom CB500 Pratite slike -izlazak iz Uzica pis pauza ;D Popsy nam se pridruzuje Jaz kod Budve, sreli smo 2 Čeha na Africa koji imaju svoj ATclub CZ Oprastamo se od popsyja vraca se u Podgoricu, ispred Sozine. Vidi ti te masine ;D Pozdrav za Matijaka Povrtaka za Srbiju, ja sam malo skrenuo sa magistrale
  18. Afrikanci sledeci put dolazim ovim, nista mi jace i brze ne treba protiv vas ;D
  19. Goso mozda nisu alpe ali jbga ;D
  20. I jel moguce skretanje sa tim automobilskim prednjim tockom? Mislim ta je tu ipak trebao staviti tocak od motora.. Svaka cast na trudu, trajk je extra!
  21. Akumulator 100% ja sam provalio tek sta je kada se skroz osusio i nije nije hteo vise da zavergla.. I bas kao sto kazes, samo kada se ostrije vozi.. jer on onda ako je regler sjeban puni i preko 30 V ! ! !
  22. Za te pare u tom stanju sigurno je neces naci..
  23. wow ova kawa off nikad nije videla... :o
  24. Hteo bih samo da se nesto razumemo niko nema pravo da svoje misljenje stavlja na prvo mesto i vredja njime druge, meni je dobro ovo meni ne valja ono BMW je sranje..., dobro jeste sranje ali sta kog boli uvo za moje misljenje, jbga meni ne valja ali zato drugima valja, svako ima drugacije potrebe. Posto sam vlasnik Touring-Endura i Touring-Sporta hteo bih da iskazem svoje misljenje sta je za mene bolje. Kako prvo kupih Endura i misleh da je previse spor, tako se uverih da je Sport-Touring previse brz za moje potrebe. Enduro ima bolji polozaj sedenja, samim time sto su noge manje savije ali cela tezina tela se oslanja na zadnjici, tako da se trnjenje javlja posle nekih (kod mene) 400 km konstantne voznje. Super Tenera nije za Hard Off, previse je teska, ali se bez problema moze peglati po makadamu 100-120 km/h koji njoj vise odgovara od auto puta Potrosnja je u granicama normale tako da se na pumpi mora stati tek posle 550 km. Sport-Touring, (Fazer600) 4 cyl, explozivan, lagan, upravljiv, polozaj sedenja odlican pogotovu ako se stavi siri korman, umara samo ako se ide polako, ako se pegla brzo pomera se smer gravitacije ka unazad tako da ne umara, mana su mu mali obrtaji pri kojima je takoreci MRTAV u odnosu na teneru sto mi se uopste ne svidja. Od jednocilindrasa sam vozio samo KLR, zaista fenomenalan motor na ciji obrtni momenat vlazim.. aa.. to cukanje kada udara klip i te vibracije su neponivljive, za to treba imati strasti, 2 cyl su majka
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja